×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Honda Temperatuursensor
Temperatuursensor Meat Doria 82264
37870RWCA01, M10x1,25 mm, 17 mm, NTC
82264
| Voor OE nummer | 37870RWCA01 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 12,96
€ 9,08
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82400
KLK118840, M12x1,5 mm, 19 mm, Driehoekig
82400
| Voor OE nummer | KLK118840 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,72
€ 11,42
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82444
37750PH2014, Rond, zwart
82444
| Voor OE nummer | 37750PH2014 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 9,66
€ 7,15
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V20-72-0443
Blauw, Met afdichtring, Met pakking
V20-72-0443
| Hoogte [mm] | 51,8 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
€ 5,92
€ 8,93
Tijdelijk uitverkocht
€ 5,25
€ 8,82
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor binnenkomende lucht Vemo V24-72-0044
Zwart
V24-72-0044
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 7,77
€ 12,66
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V24-72-0053
M12 x 1,5, blauw
V24-72-0053
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 11,23
€ 6,85
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V26-72-0001
37750-PH2-014
V26-72-0001
| Voor OE nummer | 37750-PH2-014 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 4,26
€ 6,69
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V26-72-0004
M10 x 1,25, Met pakking
V26-72-0004
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 11,00
€ 12,21
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V26-72-0005
M16 x 1,5
V26-72-0005
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
€ 6,46
€ 10,02
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V26-72-0247
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, voor katalysator
V26-72-0247
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
€ 114,66
€ 161,67
Tijdelijk uitverkocht
€ 541,93
€ 357,68
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5624000
PT 1/8, rood
J5624000
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | PT 1/8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kleurmarkering | Rood |
€ 16,08
€ 5,14
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5623009
M12x1.5, wit, grijs
J5623009
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Kleurmarkering | Wit, grijs |
€ 90,42
€ 7,24
- -92%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5624001
PT 1/8, geel
J5624001
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | PT 1/8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kleurmarkering | Geel |
€ 23,49
€ 5,40
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken