×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Honda Temperatuursensor
Temperatuursensor Dt Spare Parts 7.60501
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
7.60501
| Nettogewicht [g] | 22,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 32,32
€ 13,25
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 7.60503
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
7.60503
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,39
€ 7,22
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33456
M10x125, NTC, wit
33456
| Schroefdraadmaat | M10x125 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 68,27
€ 28,68
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor FAE 33490
Lichtblauw, M 12x1,5
33490
| Behuizingskleur | Lichtblauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
€ 23,78
€ 14,74
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12698
37810PELG11
12698
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 37810PELG11 |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 103,59
€ 103,59
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor EPS 1.830.198
M12x1,5, wit
1.830.198
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
€ 38,12
€ 13,35
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,37
€ 13,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,29
€ 14,29
Tijdelijk uitverkocht
€ 10,14
€ 10,14
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,48
€ 19,48
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 198
M12x1,5, wit
530 198
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
€ 16,90
€ 16,90
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-008
M12x1,5, blauw, BSG 25-840-008
BSG 25-840-008
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Componentennummer | BSG 25-840-008 |
€ 8,18
€ 7,61
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 65-840-035
M12 x 1,5, grijs, Met afdichtring
BSG 65-840-035
| Gewicht [kg] | 0 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Componentennummer | BSG 65-840-035 |
€ 9,34
€ 8,69
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 37,75
€ 7,93
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,21
€ 11,12
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS3010
M12x1.5, Rond
WS3010
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 110,35
€ 9,93
- -91%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,72
€ 13,04
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,37
€ 10,67
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Blue Print ADBP720036
M12 x 1,5, grijs, Met afdichtring
ADBP720036
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 14,62
€ 8,18
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82019
37870PE0661, M 16x1,5, 24 mm, rechthoekig
82019
| Voor OE nummer | 37870PE0661 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 11,72
€ 11,72
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82020
37870PE2003, M 16x1,5, 22 mm, Rond
82020
| Voor OE nummer | 37870PE2003 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 13,07
€ 13,07
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82021
37870PE7661, M 16x1,5, zwart
82021
| Voor OE nummer | 37870PE7661 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,13
€ 11,13
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82022
37870PD6003, M 12x1,5, NTC
82022
| Voor OE nummer | 37870PD6003 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 9,75
€ 9,75
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82029
37870PJ7003, M 12x1,5, 19 mm, NTC
82029
| Voor OE nummer | 37870PJ7003 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 16,38
€ 11,47
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor binnenkomende lucht Meat Doria 82173
Zwart, NTC, rechthoekig
82173
| Voor OE nummer | 7763719 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 10,25
€ 10,25
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82192
37870PLC004, M 10x1,25, 17 mm, NTC
82192
| Voor OE nummer | 37870PLC004 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1,25 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 9,22
€ 9,22
Tijdelijk uitverkocht