Mercedes C Klasse Stuurbekrachtigingspomp
Hydraulisch, With self-leveling, With round hub, Met reservoir
| Nettogewicht [kg] | 3,63 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With self-leveling, With round hub |
| Druk (bar) | 100 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,4 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 135 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Pulley Height 111mm, LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 111mm |
| Druk (bar) | 130 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Pulley Height 112mm, Met reservoir, ZF/LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,84 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 112mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 138 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/LUK |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,28 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 2,46 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, Pulley Height 108mm, voor voertuigen met servotronic besturing, Met reservoir
| Nettogewicht [kg] | 2,95 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 108mm |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Mouting thread rear, Prepared for sensor, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,51 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Mouting thread rear, Prepared for sensor |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, With tank, Prepared for sensor, LUK ixetic
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With tank, Prepared for sensor |
| Druk (bar) | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 142 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK ixetic |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Pulley Height108,5mm, Met reservoir, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,92 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height108,5mm |
| Druk (bar) | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 138,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,92 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 130 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,02 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,57 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 128 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 3 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 104 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,78 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
V-riemschijf, Zonder houder, Schottenpomp
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel |
- -67%
Schottenpomp
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel |
- -67%
Schottenpomp
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel |
- -55%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Met riemschijf
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Bedrijfsdruk [bar] | 128 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Nieuw onderdeel |
- -71%
Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -4%
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 93,17 |
- -7%
Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur links, Met riemschijf
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 5 |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Hydraulisch, LUK, voor voertuigen met stuur links, Met riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | LUK |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur links, Met riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Hoogte [mm] | 164 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 143 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, Met reservoir
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, Met riemschijf, Met reservoir
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, Met reservoir
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |