Mercedes C Klasse Stuurbekrachtigingspomp
Hydraulisch, ZF, VICKERS, voor voertuigen met stuur rechts
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF, VICKERS |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, ZF, LUK, voor voertuigen met stuur rechts
| Let op technische data | |
| Diameter persleidingaansluiting [mm] | 16 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Afstand van riemschijf naar pomp [mm] | 30 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF, LUK |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met expansievat |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -9%
M12x1,5 / M16x1,5, Hydraulisch, LUK
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 30 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M12x1,5 / M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 19 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | LUK |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
M16x1.5, Hydraulisch, LUK, voor voertuigen met stuur rechts
| Let op technische data | |
| Schroefdraad aansluiting drukleiding | M16x1.5 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Afstand van riemschijf naar pomp [mm] | 30 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 90 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | LUK |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -11%
M16x1,5, Hydraulisch, ZF
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 34 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 142 |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -31%
M16x1,5, Hydraulisch, ZF
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8,5 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 78 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 27,5 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 19 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Ruilartikel |
- -12%
M16x1,5, Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur rechts
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8,5 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 78 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 27,6 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 19 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 133,10 |
M16x1,5, Hydraulisch, LUK, voor voertuigen met stuur rechts
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 104 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 35 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | LUK |
| Druk (bar) | 120 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 133,10 |
- -11%
M16x1,5, Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur rechts
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8,5 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 78 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 27,5 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 19 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 133,10 |
- -24%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Schottenpomp
| Lees de montagehandleiding | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Breedte [mm] | 116,0 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 160 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, Met riemschijf
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Breedte [mm] | 130,0 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Hoogte [mm] | 117 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 160 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, Schottenpomp
| Hoogte [mm] | 145 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 135,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 205 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Schottenpomp
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Breedte [mm] | 129,0 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 111 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Schottenpomp
| Hoogte [mm] | 100 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Lees de montagehandleiding | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Breedte [mm] | 120,0 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 130 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Schottenpomp
| Hoogte [mm] | 120 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Breedte [mm] | 130,0 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 155 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, Schottenpomp
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 160,0 |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 220 |
Hydraulisch, Unit is with tank, ZF/LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,34 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Unit is with tank |
| Riemschijf-Ø [mm] | 129 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/LUK |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, ZF/LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 143 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/LUK |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, voor voertuigen zonder niveauregeling, LUK/Vickers
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder niveauregeling |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK/Vickers |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,88 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, ZF/KYB/LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,78 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/KYB/LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Pulley height 111mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley height 111mm |
| Druk (bar) | 115 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 123 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 100mm, ZF/LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,2 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 100mm |
| Druk (bar) | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, Pulley 112mm, voor voertuigen met servotronic besturing, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,58 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley 112mm |
| Druk (bar) | 128 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,48 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, With round hub, LUK ZF
| Nettogewicht [kg] | 3,16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With round hub |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |