×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Stofkap schokdemper
€ 174,12
€ 64,42
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5166
Achteras, 1K0511353M
D5166
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0511353M |
€ 144,93
€ 53,63
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5175
Vooras, 54050AX601
D5175
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 54050AX601 |
€ 132,01
€ 48,85
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 115,63
€ 42,79
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5201
Vooras, 1K0412303F
D5201
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303F |
€ 95,47
€ 35,32
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5212
Vooras, 1K0412303M
D5212
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303M |
€ 93,50
€ 34,59
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5216
Vooras, 6Q0412301A
D5216
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6Q0412301A |
€ 122,17
€ 45,21
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5221
Vooras, 357412303F
D5221
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 357412303F |
€ 68,01
€ 25,17
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5222
Achteras, 1K0513425D
D5222
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0513425D |
€ 73,63
€ 27,24
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5223
Achteras, 1K0513425
D5223
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0513425 |
€ 105,42
€ 39,00
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5226
Achteras, 3B0512131H
D5226
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 3B0512131H |
€ 116,85
€ 43,23
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5261
Vooras, 176412303A
D5261
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 176412303A |
€ 179,27
€ 75,30
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Dt Spare Parts 4.81265
Vooras, 2 jaar garantie
4.81265
| Nettogewicht [g] | 223 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 88,50
€ 31,86
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper BSG BSG 90-700-122
Vooras links en rechts, Thermoplastic, BSG 90-700-122
BSG 90-700-122
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | BSG 90-700-122 |
€ 6,80
€ 6,33
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper BSG BSG 90-700-313
Vooras links en rechts, Thermoplastische Polyester-Elastomere
BSG 90-700-313
| Gewicht [kg] | 0 |
| Dikte [mm] | 225 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Materiaal | Thermoplastische Polyester-Elastomere |
| Aantal | 2 |
€ 6,24
€ 5,81
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper BSG BSG 90-705-042
Achteras links en rechts, PU (Polypropyleen), BSG 90-705-042
BSG 90-705-042
| Gewicht [kg] | 0 |
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
| Materiaal | PU (Polypropyleen) |
| Componentennummer | BSG 90-705-042 |
€ 4,83
€ 4,49
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Maxgear 72-0269
Achteras, Rubber
72-0269
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter1 [mm] | 48 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 65 |
€ 6,70
€ 2,61
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
€ 5,54
€ 3,38
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Maxgear 72-1710
Achteras, Kunststof
72-1710
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Kunststof |
€ 2,37
€ 0,90
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Maxgear 72-5724
Vooras, 1K0 412 303 M
72-5724
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0 412 303 M |
€ 37,92
€ 11,00
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Sasic 2656053
Vooras, 6N0413175A, Rubberlager
2656053
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Hoogte [mm] | 206 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
€ 12,34
€ 6,67
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 116 797
Achteras, Thermoplastic, Enkelwielophanging
116 797
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 230 |
| As | Enkelwielophanging |
€ 18,11
€ 6,52
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 116 798
Achteras, Thermoplastic
116 798
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 267 |
€ 12,73
€ 4,84
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 116 799
Achteras, PE (Polyethyleen)
116 799
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PE (Polyethyleen) |
| Hoogte [mm] | 265 |
€ 14,05
€ 5,06
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 914 001
Vooras, Met afschermkap/hoes
914 001
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aantal per as | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afschermkap/hoes |
€ 40,57
€ 9,33
- -77%
Tijdelijk uitverkocht