×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Stofkap schokdemper
Stofkap schokdemper Tedgum 00226980
00226980
| Gewicht [kg] | 0,09 |
| Hoogte [mm] | 172 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 48 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 60 |
€ 20,63
€ 7,02
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Tedgum 00724227
Vooras
00724227
| Gewicht [kg] | 0,07 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 198 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
€ 14,48
€ 7,38
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Tedgum 00724455
Vooras
00724455
| Gewicht [kg] | 0,08 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
€ 9,66
€ 5,12
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Tedgum 00725493
Achteras
00725493
| Gewicht [kg] | 0,09 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 172 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 48 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 60 |
€ 17,18
€ 5,84
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Tedgum 00725494
Achteras
00725494
| Gewicht [kg] | 0,045 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 50 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
€ 6,15
€ 5,23
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Tedgum TED21500
Vooras links, Vooras rechts, 357 413 175 A, 1S0 412 303 A
TED21500
| Gewicht [kg] | 0,092 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 357 413 175 A, 1S0 412 303 A |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afschermkap/hoes |
€ 30,52
€ 10,37
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Tedgum TED45962
Vooras rechts, Vooras links, 1S0 412 303, 357 413 175 A
TED45962
| Gewicht [kg] | 0,126 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 1S0 412 303, 357 413 175 A |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afschermkap/hoes |
€ 30,52
€ 10,37
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Tedgum TED52139
Achteras rechts, Achteras links, Met afschermkap/hoes
TED52139
| Gewicht [kg] | 0,126 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afschermkap/hoes |
€ 32,54
€ 11,06
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
€ 29,57
€ 11,83
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap, schokdemper KYB 910356
Vooras
910356
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte aanslagbuffer [mm] | 57 |
| Aanvullende informatie | Protection Kit |
€ 63,74
€ 22,31
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap, schokdemper KYB 910364
Achteras
910364
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte aanslagbuffer [mm] | 133 |
| Aanvullende informatie | Protection Kit |
€ 69,08
€ 24,18
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 914 001
Vooras, Met afschermkap/hoes
914 001
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aantal per as | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afschermkap/hoes |
€ 40,57
€ 9,33
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 914 101
Vooras, Met afschermkap/hoes
914 101
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aantal per as | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afschermkap/hoes |
€ 79,40
€ 32,55
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 914 103
Achteras, Met afschermkap/hoes
914 103
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aantal per as | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afschermkap/hoes |
€ 59,10
€ 23,05
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 914 104
Achteras, 357 598 131S, Met afschermkap/hoes
914 104
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 357 598 131S |
| Aantal per as | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afschermkap/hoes |
€ 65,26
€ 16,96
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 915 017
Achteras, 191 598 131S, Met afschermkap/hoes
915 017
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 191 598 131S |
| Aantal per as | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afschermkap/hoes |
€ 57,58
€ 21,88
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 32137
Vooras, Rubber
32137
| Diameter 2 [mm] | 60 |
| Diameter 1 [mm] | 72 |
| Gewicht [g] | 145 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber |
| Hoogte [mm] | 210 |
€ 20,36
€ 7,74
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 32138
Vooras
32138
| Diameter 2 [mm] | 80 |
| Diameter 1 [mm] | 59 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 200 |
€ 17,88
€ 6,80
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 32267
Vooras, Kunststof, 357413175A
32267
| Dikte [mm] | 225 |
| Gewicht [g] | 69 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 357413175A |
| Vereist aantal stuks | 2 |
€ 18,11
€ 5,80
- -68%
Tijdelijk uitverkocht