×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Passat Stofkap schokdemper
Beschermkap/Ashoes, schokdemper Sasic 2650470
Vooras, 5Q0413175C, Rubberlager
2650470
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 5Q0413175C |
| Hoogte [mm] | 180 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
€ 11,40
€ 7,86
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5006
Achteras, 6U0513423
D5006
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 6U0513423 |
€ 55,70
€ 21,72
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
€ 52,08
€ 22,92
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5093
Vooras, 1K0412303B
D5093
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303B |
€ 54,72
€ 20,24
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5096
Vooras, 8D0412131F
D5096
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 8D0412131F |
€ 53,48
€ 20,33
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5114
Vooras, 1K0412303E
D5114
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303E |
€ 51,53
€ 19,07
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5115
Vooras, 6N0412303A
D5115
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0412303A |
€ 93,02
€ 34,42
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5119
Vooras, 8D0412131H
D5119
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 8D0412131H |
€ 74,44
€ 27,54
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 108,39
€ 40,10
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 174,12
€ 64,42
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5201
Vooras, 1K0412303F
D5201
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303F |
€ 95,47
€ 35,32
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5212
Vooras, 1K0412303M
D5212
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303M |
€ 93,50
€ 34,59
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5221
Vooras, 357412303F
D5221
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 357412303F |
€ 68,01
€ 25,17
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5226
Achteras, 3B0512131H
D5226
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 3B0512131H |
€ 116,85
€ 43,23
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5261
Vooras, 176412303A
D5261
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 176412303A |
€ 179,27
€ 75,30
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 110 527
Achteras, Thermoplastic
110 527
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 157 |
€ 15,42
€ 5,70
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Tedgum 00724227
Vooras
00724227
| Gewicht [kg] | 0,07 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 198 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
€ 14,48
€ 7,38
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Tedgum 00724455
Vooras
00724455
| Gewicht [kg] | 0,08 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
€ 9,66
€ 5,12
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Tedgum 00725493
Achteras
00725493
| Gewicht [kg] | 0,09 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 172 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 48 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 60 |
€ 17,18
€ 5,84
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Tedgum 00725494
Achteras
00725494
| Gewicht [kg] | 0,045 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 50 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
€ 6,15
€ 5,23
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 51011
Achteras, 3C0511359A, PU (Polyurethaan)
51011
| Gewicht [g] | 206 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 3C0511359A |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 2 |
€ 55,64
€ 20,58
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 51015
Achteras rechts, Achteras links, 7N0511359, Thermoplastic
51015
| Gewicht [g] | 314 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 7N0511359 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
€ 50,99
€ 21,93
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 51017
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
51017
| Gewicht [g] | 270 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Componentennummer | 4 |
€ 57,32
€ 22,35
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 51018
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic
51018
| Gewicht [g] | 282 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
€ 52,13
€ 20,33
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 51020
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
51020
| Breedte [mm] | 70 |
| Gewicht [g] | 152 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
€ 115,63
€ 49,72
- -57%
Tijdelijk uitverkocht