Volkswagen Passat Stofkap schokdemper
Achteras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 313 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Achteras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 490 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -60%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 239 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -62%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 0,0157 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -62%
Vooras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 302 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -75%
Achteras
| Gewicht [g] | 320 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 357513425 |
| Componentennummer | 4 |
- -60%
Vooras, 357413175A, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 201 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 357413175A |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -69%
Vooras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 231 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Vooras
| Gewicht [g] | 331 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Componentennummer | 4 |
- -70%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 224 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Vooras, 6N0412303A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 223 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0412303A |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Vooras, 6N0413175A, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 225 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -63%
Vooras, 1K0412303E, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 206 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303E |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Vooras, Kunststof, Rubber
| Gewicht [g] | 481 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Kunststof, Rubber |
| Componentennummer | 4 |
- -60%
Vooras
| Gewicht [g] | 231 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Achteras, 3C0511359F, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 160 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 3C0511359F |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 2 |
- -53%
Achteras, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 180 |
- -55%
Thermoplastic, Vooras
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 173 |
- -63%
Achteras, Thermoplastic, Enkelwielophanging
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 230 |
| As | Enkelwielophanging |
- -64%
Thermoplastic, Achteras
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 180 |
- -67%
Thermoplastic, Vooras
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 215 |
- -68%
Thermoplastic, Vooras
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 222 |
- -62%
Thermoplastic, Achteras
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 125 |
- -62%
Achteras, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -62%
Vooras, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -64%
Vooras links en rechts, Thermoplastische Polyester-Elastomere
| Gewicht [kg] | 0 |
| Dikte [mm] | 225 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Materiaal | Thermoplastische Polyester-Elastomere |
| Aantal | 2 |
- -7%
Zilver, OE Performance, Aan beide zijden, Voor
| Gewicht [g] | 42 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte [mm] | 215 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Zilver, OE Performance, Aan beide zijden, Voor
| Gewicht [g] | 59 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
Achteras, 5Q0513425J, Rubberlager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 5Q0513425J |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
- -31%