×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Espace Lambda-sonde
Lambda-sonde Meat Doria 81523
Diagnosesonde
81523
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 0258005247 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 43,00
€ 43,00
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81572
Regelsonde, 226915W900
81572
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 226915W900 |
| Kabellengte [mm] | 820 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 57,33
€ 54,46
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81649
Breedband-lambdasonde
81649
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55204005 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 5 |
€ 132,37
€ 132,37
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81710
Planarsonde
81710
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 8200590431 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 102,96
€ 102,96
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81710E
Planarsonde, OE EQUIVALENT
81710E
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 8200551743 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 61,46
€ 61,46
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81756
Diagnosesonde, 22690AA520
81756
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 22690AA520 |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 57,33
€ 57,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81791
Planarsonde
81791
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 8200771294 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 105,85
€ 105,85
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81791E
Planarsonde, 2269000Q1F, OE EQUIVALENT
81791E
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1F |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 66,03
€ 66,03
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81815
Diagnosesonde, 226A08J001
81815
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 226A08J001 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 68,09
€ 68,09
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81902
Breedband-lambdasonde
81902
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 0105424118 |
| Lengte [mm] | 420 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 5 |
€ 162,30
€ 162,30
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81902E
Breedband-lambdasonde, A0105424118, OE EQUIVALENT
81902E
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | A0105424118 |
| Lengte [mm] | 420 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 107,50
€ 107,50
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADBP700116
M18 x 1,5, Verwarmd, 82004-61432
ADBP700116
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 82004-61432 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 85,50
€ 53,01
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 171,08
€ 143,71
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
€ 105,27
€ 70,53
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
€ 124,50
€ 80,92
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
€ 170,48
€ 170,48
Tijdelijk uitverkocht
€ 185,78
€ 185,78
Tijdelijk uitverkocht
€ 137,03
€ 137,03
Tijdelijk uitverkocht
€ 101,62
€ 101,62
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 7858
Sprongsonde, Verwarmd
7858
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 380 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 129,70
€ 129,70
Tijdelijk uitverkocht
€ 132,86
€ 132,86
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 91397
Sprongsonde, Verwarmd
91397
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 966 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 97,77
€ 83,10
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
€ 105,50
€ 105,50
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 93043
Sprongsonde, Verwarmd
93043
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1665 |
| Aantal leidingen | 3 |
€ 107,21
€ 86,84
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
€ 142,66
€ 142,66
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 95686
Sprongsonde, Rond
95686
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 500 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 144,93
€ 144,93
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES21674-12B1
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
ES21674-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 656 |
€ 166,98
€ 91,84
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505326
Regelsonde
2505326
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 580 |
€ 82,13
€ 74,74
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00082
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
LBS00082
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,18 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,21 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 502 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 530 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 125,76
€ 125,76
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00096
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
LBS00096
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 452 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 480 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 65,16
€ 65,16
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00102
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
LBS00102
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 470 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 64,34
€ 64,34
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00263
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00263
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 486 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 515 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 138,17
€ 138,17
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken