Renault Espace Lambda-sonde
Planarsonde
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 375 |
| Aantal contacten | 4 |
- -69%
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, D-vorm
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -8%
- -61%
Planarsonde, D-vorm
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -60%
497 004, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 004 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 450 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, 497 003
| Geleidingswaarde | 3 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 003 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, 497 007
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 007 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, Met bevestigingsmatriaal
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 007 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 498 240
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 240 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, Met bevestigingsmatriaal
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 240 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde, Verwarmd
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 555 |
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 375 |
| Aantal leidingen | 3 |
- -63%
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 655 |
- -66%
5 jaar garantie, Breedband-lambdasonde
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 520 |
5 jaar garantie, Breedband-lambdasonde
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 720 |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 520 |
- -9%
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 720 |
- -10%
035906265B, Uitlaatbocht, Regelsonde, Onverwarmd
| Voor OE nummer | 035906265B |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Aantal contacten | 1 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Onverwarmd |
- -8%
Onverwarmd, Regelsonde
| Lambdasonde | Onverwarmd, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 5963516 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 1 |
034906265F, Verwarmd
| Aantal contacten | 3 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Voor OE nummer | 034906265F |
| Lambdasonde | Verwarmd |
OE EQUIVALENT, Verwarmd
| Voor OE nummer | 037906265 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 3 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
- -24%
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 466016355088 |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 3 |
Verwarmd, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 7700746375 |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Verwarmd, DAC6907
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | DAC6907 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 3 |
- -3%
Verwarmd, 16289V, rechthoekig, wit
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 16289V |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
- -4%
Verwarmd, 16289A, rechthoekig, wit
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 16289A |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Breedband-lambdasonde, 2269000Q1K, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1K |
| Lengte [mm] | 510 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Verwarmd, 22693EY00A, Na katalysator, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 22693EY00A |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 370 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Onverwarmd, 2269000QAA, Ovaal
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 2269000QAA |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Onverwarmd, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 4408954 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Verwarmd, 1628SW
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628SW |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd, 00001628SW, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 00001628SW |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -4%