Volkswagen Knipperlicht
- 1500/1600
- 181
- 411/412
- Amarok
- Arteon
-
Toon minder Toon meer
- Arteon Shooting Brake
- Atlas
- Beetle
- Bora
- Caddy
- Caddy California Camper
- Caddy Mpv
- Corrado
- Crafter
- Derby
- Eos
- Fox
- Golf
- Golf Alltrack
- Golfariant
- Iltis
- Jetta
- K70
- Kafer
- Karmann
- LT
- Lupo
- Multivan
- New Beetle
- Passat
- Passat B1
- Phaeton
- Polo
- Santana
- Scirocco
- Sharan
- T-Cross
- T-Roc
- Taigo
- Taro
- Tiguan
- Tiguan Allspace
- Touareg
- Touran
- Transporter
- Up
- Vento
- XL1
Zwart, PY21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
- -49%
Transparent, PY21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
- -44%
Zwart, PY21W, ECE-getest, Zonder gloeilampen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
- -43%
Chroom, PY21W, ECE-getest, Zonder gloeilampen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
- -58%
Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -44%
Transparent, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
- -44%
Transparent, ECE-getest, voor voertuigen met mistlampen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met mistlampen |
- -44%
Transparent, PY21W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -44%
PY21W, ECE-getest, Rookgrijs, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -43%
PY21W, ECE-getest, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -43%
Transparent, W5W, PY21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | W5W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
- -44%
Wy5W, PY21W, Met navigatielicht, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | Wy5W, PY21W |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -44%
Transparent, W5W, ECE-getest, Met navigatielicht
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
- -44%
W5W, LED, ECE-getest, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | W5W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -44%
Zwart, W5W, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | W5W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -44%
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 665-1501R-UE |
- -63%
Aan beide zijden, LED, Paar, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -65%
Buitenspiegel links, LED, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Buitenspiegel rechts, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6201136 |
- -64%
Buitenspiegel links, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6204133 |
- -64%
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Met knipperlicht (LED), Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED) |
| Inbouwplaats | Links |
- -32%
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Met knipperlicht (LED), rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED) |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -32%
Elektrisch, Geschroefd, Met houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos
| Verpakkingslengte [cm] | 9,7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,70 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,40 |
| Nettogewicht [g] | 102 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 11 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 170W |
- -64%
Elektrisch, Geschroefd, Met houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos
| Verpakkingslengte [cm] | 9,6 |
| Nettogewicht [g] | 71 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,20 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,60 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | (2+1)X21W+5W |
- -64%
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 735491937 |
Buitenspiegel rechts, Met gloeilamp, voor voertuigen met stuur links, Lange spiegelarm
| Gewicht [kg] | 0,092 |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Lange spiegelarm, Middelgrote spiegelarm, Korte spiegelarm |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Lengte [mm] | 133 |
| Gloeilampkleur | Oranje |
| Artikelnummer paar | 30 10 0874 |
- -60%
Voor en achter, Akustisch
| Breedte van papierrol van [mm] | 14 |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Informatieoverdracht | Akustisch |
Wit, Buitenspiegel links, LED, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Wit, Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Transparent, Buitenspiegel links, LED, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Transparent, Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Geel, Stofvanger, Links voor, H21W
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links voor |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |