Volkswagen Knipperlicht
- 1500/1600
- 181
- 411/412
- Amarok
- Arteon
-
Toon minder Toon meer
- Arteon Shooting Brake
- Atlas
- Beetle
- Bora
- Caddy
- Caddy California Camper
- Caddy Mpv
- Corrado
- Crafter
- Derby
- Eos
- Fox
- Golf
- Golf Alltrack
- Golfariant
- Iltis
- Jetta
- K70
- Kafer
- Karmann
- LT
- Lupo
- Multivan
- New Beetle
- Passat
- Passat B1
- Phaeton
- Polo
- Santana
- Scirocco
- Sharan
- T-Cross
- T-Roc
- Taigo
- Taro
- Tiguan
- Tiguan Allspace
- Touareg
- Touran
- Transporter
- Up
- Vento
- XL1
Wy5W, PY21W, Met navigatielicht, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | Wy5W, PY21W |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -44%
Transparent, W5W, ECE-getest, Met navigatielicht
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
- -44%
W5W, LED, ECE-getest, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | W5W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -44%
Zwart, W5W, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | W5W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -44%
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 665-1501R-UE |
- -63%
Aan beide zijden, LED, Paar, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -65%
Rechts voor, Links voor, Oranje, W5W
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -29%
Buitenspiegel rechts, Met gloeilamp, voor voertuigen met stuur links, Lange spiegelarm
| Gewicht [kg] | 0,092 |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Lange spiegelarm, Middelgrote spiegelarm, Korte spiegelarm |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Lengte [mm] | 133 |
| Gloeilampkleur | Oranje |
| Artikelnummer paar | 30 10 0874 |
- -60%
Voor en achter, Akustisch
| Breedte van papierrol van [mm] | 14 |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Informatieoverdracht | Akustisch |
Wit, Buitenspiegel links, LED, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Wit, Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Transparent, Buitenspiegel links, LED, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Transparent, Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Geel, Stofvanger, Links voor, H21W
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links voor |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
Geel, Stofvanger, Rechts voor, H21W
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Rechts voor |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
Transparent, Stofvanger, Links voor, H21W
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links voor |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
Transparent, Stofvanger, Rechts voor, H21W
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Rechts voor |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
Rechts voor, wit, H21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links voor, wit, H21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts voor, Transparent, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links voor, Transparent, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Aan beide zijden, Transparent, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts voor, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Links voor, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts voor, Transparent, Zonder zijlicht
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Zonder zijlicht |
- -2%
Links voor, Transparent, Zonder zijlicht
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Zonder zijlicht |
Rechts voor, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
Links voor, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts voor, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Links voor, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts voor, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
Links voor, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Leaving Home functie |