Volkswagen Carterontluchting
Voor, 06J103221
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 06J103221 |
- -5%
- -27%
- -26%
- -4%
- -14%
Links, 06F103235
| Inbouwplaats | Links |
| Voor OE nummer | 06F103235 |
Bovenaan, Vooras, 038103493P
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras |
| Voor OE nummer | 038103493P |
- -14%
Bovenaan, Van cilinderkopdeksel naar inlaatpijp, 038103493AB
| Inbouwplaats | Bovenaan, Van cilinderkopdeksel naar inlaatpijp |
| Voor OE nummer | 038103493AB |
Bovenaan, Cilinderkop, 038103493AC
| Inbouwplaats | Bovenaan, Cilinderkop |
| Voor OE nummer | 038103493AC |
- -19%
- -16%
Inbouw aan zijkant, Cilinderkopdeksel, 03L103493K
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Cilinderkopdeksel |
| Voor OE nummer | 03L103493K |
- -11%
- -20%
Rechts, Cilinderkopdeksel, 059103221AL
| Inbouwplaats | Rechts, Cilinderkopdeksel |
| Voor OE nummer | 059103221AL |
- -7%
- -7%
Cilinderkopdeksel, 037103493AB
| Inbouwplaats | Cilinderkopdeksel |
| Voor OE nummer | 037103493AB |
- -14%
Van cilinderkop naar two-speed regulateur, 037103493AK
| Luchttoevoer-Slangen/Leidingen | Van cilinderkop naar two-speed regulateur |
| Voor OE nummer | 037103493AK |
Van cilinderkop naar luchtfilter, 048103493A
| Luchttoevoer-Slangen/Leidingen | Van cilinderkop naar luchtfilter |
| Voor OE nummer | 048103493A |
Van cilinderkop naar luchtfilter, 051103493A
| Luchttoevoer-Slangen/Leidingen | Van cilinderkop naar luchtfilter |
| Voor OE nummer | 051103493A |
Van cilinderkop naar luchtfilter, 026103493A
| Luchttoevoer-Slangen/Leidingen | Van cilinderkop naar luchtfilter |
| Voor OE nummer | 026103493A |
- -26%
- -23%
- -5%
- -15%
Voorgevormde slang, AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), Olieafscheider, Montage aan zijkant
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Totale lengte [mm] | 101 |
| Buitendiameter [mm] | 7 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Inbouwplaats | Olieafscheider, Montage aan zijkant |
- -65%
ACM (Polyacryl-Rubber), Onder, Van cilinderblok naar olieafscheider, Montage aan zijkant
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Inbouwplaats | Onder, Van cilinderblok naar olieafscheider, Montage aan zijkant, Motorblok |
| Kleur | Zwart |
| Bouwwijze afdichting | Afdichting van zacht materiaal |
- -65%
Ontluchtingsslang, Kunststof, Olieafscheider, Met afdichtring
| Totale lengte [mm] | 240 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 21,9 |
| Uitvoering slang | Ontluchtingsslang |
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Olieafscheider |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
Zwart, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Slanglengte [mm] | 270 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Binnendiameter1 [mm] | 23,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
Zwart, Kunststof
| Slanglengte [mm] | 215 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
- -13%