Volkswagen Bora Carterontluchting
Bovenaan
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
06A133817Q
| Gewicht [g] | 58 |
| Voor OE nummer | 06A133817Q |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, Bovenaan, Cilinderkop, Met snelkoppeling
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Cilinderkop |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
06A 103 217 G
| Slanglengte [mm] | 340 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor OE nummer | 06A 103 217 G |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -65%
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, Bovenaan, Cilinderkop, Met snelkoppeling
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Cilinderkop |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
06A 103 213 BG
| Slanglengte [mm] | 240 |
| Binnendiameter [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Voor OE nummer | 06A 103 213 BG |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
06A 103 217 G
| Slanglengte [mm] | 340 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Voor OE nummer | 06A 103 217 G |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Rubber
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23 |
- -81%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Cilinderkopdeksel
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Inbouwplaats | Cilinderkopdeksel |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Buitendiameter 1 [mm] | 33,5 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26,5 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, Met snelkoppeling
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber, Met haak
| Gewicht [g] | 94 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met haak |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
| Lengte [mm] | 148 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, 38103493M
| Gewicht [g] | 42 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 38103493M |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23 |
| Lengte [mm] | 148 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Gewicht [g] | 52 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 12 |
| Lengte [mm] | 213 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
6A103213
| Gewicht [g] | 90 |
| Voor OE nummer | 6A103213 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
06A103213BG
| Gewicht [g] | 64 |
| Voor OE nummer | 06A103213BG |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 28 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
06A103247
| Gewicht [g] | 47 |
| Voor OE nummer | 06A103247 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
038103493AN
| Gewicht [g] | 65 |
| Voor OE nummer | 038103493AN |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
38103493AB
| Gewicht [g] | 44 |
| Voor OE nummer | 38103493AB |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 34 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
| Lengte [mm] | 128 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Slanglengte [mm] | 220 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Slanglengte [mm] | 150 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Slanglengte [mm] | 180 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 28,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 15,5 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.