Seat Leon Autogereedschap
- -27%
Aan de kant van de gloeibougies, voor voertuigen met elektrische voorverwarmer(gloeibougie), voor voertuigen zonder verwarmer (gloeibougie), Duitsland
| Inbouwplaats | Aan de kant van de gloeibougies |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische voorverwarmer(gloeibougie), voor voertuigen zonder verwarmer (gloeibougie) |
| Gefabriceerd in | Duitsland |
- -31%
Zwart, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Pasvorm [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Binnendiameter [mm] | 9,5 |
- -65%
H7, Rechts voor, Links voor, Aan koplamp
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Lamptype | H7 |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor, Aan koplamp |
| Lengte [mm] | 220 |
| Optioneel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimpverbinder |
| Aantal leidingen | 2 |
Kunststof, Keramiek, H7, Rechts voor
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Isoleermateriaal | Keramiek |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Lamptype | H7 |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor, Aan koplamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimpverbinder |
| Informatieoverdracht | Coax kabel |
| Aantal leidingen | 2 |
3/8, BW, PW
| Aandrijving [inch] | 3/8 |
| Nettogewicht [g] | 180 |
| Geschikt voor voertuigtype | BW, PW |
| Aantal onderdelen (-delig) | 1 |
| Sleutelwijdte | 74 mm |
| Aantal vlakken | 14 |
Met stekker, Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aantal contacten | 4 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Geschikt voor stekker | Female |
- -65%
Motorruimte, Met stekker, Met pakkingen, Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 2 |
| Geschikt voor stekker | Female |
- -87%
Met stekker, Met pakkingen, Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Geschikt voor stekker | Female |
- -85%
Ronde stekker, Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Geschikt voor stekker | Female |
- -65%
Geel, DCTF-1+, Ford WSS-M2C936-A, MTF-LT-5
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | DCTF-1+, Ford WSS-M2C936-A, MTF-LT-5, BMW Drivelogic 7-spd, PSA DCS 6-speed, MB 236.21, FFL-3, Dia Queen SSTF-I, Renault EDC 6-speed, MB 236.24, Porsche PDK, VW TL 52 182 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -34%
Zonder pal, IP X9K, Code A, KOSTAL SLK 2,8 ELA
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pal |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 130 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP X9K |
| Stekkeruitvoering-ID | Code A |
| Voor fabrikant | KOSTAL SLK 2,8 ELA |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Huls voor platte stekker |
| Connectorhuisuitvoering | Connectorhuis |
- -66%
IP X7, Huls voor platte stekker, Connectorhuis
| Beveiligingstype [IP code] | IP X7 |
| Steek-/Trekkracht tot [N] | 50 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Huls voor platte stekker |
| Connectorhuisuitvoering | Connectorhuis |
- -65%
IP X7, Huls voor platte stekker, Connectorhuis
| Beveiligingstype [IP code] | IP X7 |
| Steek-/Trekkracht tot [N] | 50 |
| Steekbreedte [mm] | 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Huls voor platte stekker |
| Connectorhuisuitvoering | Connectorhuis |
- -67%
IP X7, Huls voor platte stekker, Connectorhuis
| Beveiligingstype [IP code] | IP X7 |
| Steek-/Trekkracht tot [N] | 75 |
| Steekbreedte [mm] | 1,5 |
| Aantal contacten | 6 |
| Type stekker | Huls voor platte stekker |
| Connectorhuisuitvoering | Connectorhuis |
- -68%
IP 54 K, PA (polyamide), Code I, Met bevestigingsbeugel
| Beveiligingstype [IP code] | IP 54 K |
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +125 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Stekkeruitvoering-ID | Code I |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsbeugel |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Huls voor platte stekker |
| Connectorhuisuitvoering | Connectorhuis |
- -56%
Oliebestendig, POM (Polyoxymethylen), Recht
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Vorm | Recht |
- -77%
- -13%
- -12%
- -13%
Voertuigportier, Zonder stuurhuisrubber, Silicoon
| Inbouwplaats | Voertuigportier |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurhuisrubber |
| Voor OE nummer | 240660019 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 40, 34 |
| Aantal leidingen | 34 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |