×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault 25 onderdelen
Krukaskeerring Reinz 81-16737-10
MVQ (Silicoon-Rubber), Rechtse draaibeweging, A
81-16737-10
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A |
€ 15,65
€ 10,48
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopboutenset Elring 022.540
19 mm, M12x1,5x255, Buiten zeszijdig
022.540
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x255 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
€ 57,44
€ 44,81
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop pakking Elring 032.639
Links, Zacht metaal pakking
032.639
| Artikelnummer paar | 032.663 |
| Inbouwplaats | Links |
| Dikte [mm] | 1,2 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Diameter [mm] | 90 |
€ 114,95
€ 88,51
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop pakking Elring 032.663
Rechts, Zacht metaal pakking
032.663
| Artikelnummer paar | 032.639 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Dikte [mm] | 1,2 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Diameter [mm] | 90 |
€ 135,25
€ 101,45
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Kleppendekselpakking Elring 092.623
Links, voor aluminium cilinderkop
092.623
| Artikelnummer paar | 092.631 |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor aluminium cilinderkop |
€ 11,58
€ 11,58
Tijdelijk uitverkocht
Kleppendekselpakking Elring 092.631
Rechts, voor aluminium cilinderkop
092.631
| Artikelnummer paar | 092.623 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor aluminium cilinderkop |
€ 14,39
€ 11,65
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Elring 294.110
FPM (Fluor-Kautschuk)
294.110
| Binnendiameter [mm] | 10,8 |
| Buitendiameter [mm] | 14,2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 8 |
€ 0,77
€ 0,77
Tijdelijk uitverkocht
€ 6,47
€ 5,37
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
€ 165,53
€ 145,66
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop pakking Elring 446.362
Zacht metaal pakking
446.362
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,96 |
| Dikte [mm] | 1,59 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Diameter [mm] | 87 |
€ 25,26
€ 25,26
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop pakking Elring 446.363
Zacht metaal pakking
446.363
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,96 |
| Dikte [mm] | 1,59 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Diameter [mm] | 87 |
€ 24,24
€ 24,24
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop pakking Elring 446.373
Zacht metaal pakking
446.373
| Zuigerovermaat tot [mm] | 1,04 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,96 |
| Dikte [mm] | 1,69 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Diameter [mm] | 87 |
€ 24,24
€ 20,11
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop pakking Elring 446.383
Zacht metaal pakking
446.383
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 1,04 |
| Dikte [mm] | 1,8 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Diameter [mm] | 87 |
€ 24,24
€ 20,11
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop pakking Elring 517.322
Links, Zacht metaal pakking
517.322
| Inbouwplaats | Links |
| Dikte [mm] | 1,7 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Diameter [mm] | 93 |
€ 46,55
€ 36,31
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
€ 89,32
€ 69,67
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Beru GV642
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
GV642
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
€ 19,36
€ 13,94
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Beru ZS251
M4 - Klemme 1/15, System VALEO, voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering SAE
ZS251
| Aansluitdraad | M4 - Klemme 1/15 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | System VALEO |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Aantal aansluitingen | 1 |
€ 35,17
€ 24,97
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Uitlaatpijp Walker 08664
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
08664
| Kenletter | 62 |
| Gewicht [kg] | 4,300 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
€ 107,74
€ 80,80
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Middendemper Walker 08666
3 jaar garantie, zonder montagemateriaal
08666
| Gevuld | |
| Gewicht [kg] | 6,150 |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Kenletter | 53 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
€ 186,44
€ 137,96
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Uitlaatpijp Walker 08667
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
08667
| Kenletter | 64 |
| Gewicht [kg] | 2,420 |
| Lengte [mm] | 1310 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
€ 54,51
€ 42,52
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Uitlaatpijp Walker 08668
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
08668
| Kenletter | 61 |
| Gewicht [kg] | 1,090 |
| Lengte [mm] | 470 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
€ 31,19
€ 25,26
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Achterdemper Walker 08669
3 jaar garantie, zonder montagemateriaal
08669
| Gevuld | |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Kenletter | 52 |
| Gewicht [kg] | 6,450 |
| Lengte [mm] | 740 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
€ 163,14
€ 122,36
- -25%
Tijdelijk uitverkocht