×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault 25 onderdelen
Vinove Navulling Silverstone Vinove 1710931
1710931
Navulling Vinove luchtverfrisser Silverstone met een verfijnde combinatie van geuren van citroen, lavendel en kruiden. Deze navulling past in alle Vinove Original luchtverfrissers en gaat tot 90 dagen mee.
€ 6,64
€ 5,31
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Wonderboom Luchtverfrisser Green Forest & Bergamot Wonderboom 1710546
1710546
Verfris de auto met de bekende Wonderboom luchtverfrisser Fresh Water een subtiele mix en associatie van 2 geuren Groene Thee en Bergamot. De wonderboom is de meest verkochte luchtverfrisser voor auto&rsquos ter wereld. Het is de enigste luchtverfrisser die 7 weken lang natuurlijke frisheid garandee...
€ 3,38
€ 2,23
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Bar's Radiator Stop Leak Bar's 1830970
1830970
Bar&rsquos Radiator Stop Leak is speciaal ontwikkeld om kleine lekken tot 0,9 millimeter af te dichten in het koelsysteem. Bar&rsquos Radiator Stop Leak is geschikt voor kunststof, aluminium en metalen radiatoren. Stopt lekage in verwarmingselementen, motorkoeling, pakkingen en koppakkingen. Stop Le...
€ 16,32
€ 13,38
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilters K&N KN HP2003
KN HP2003
K&N Oliefilters
K&N Pro Series oliefilters zijn speciaal ontworpen voor professionele installateurs en service stations. Het high flow design draagt bij tot een betere motorprestatie door een verminderde weerstand van het oliefilter. De Pro Series oliefilters hebben een gegroefde behuizing zodat ze...
€ 19,95
€ 19,95
Tijdelijk uitverkocht
Accu VMF 54459
B13
54459
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 400 |
| Poolvolgorde | 0 |
| 0005 | B13 |
| Pooluitvoering | 1 |
€ 103,21
€ 88,77
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Accu VMF 55054
B13
55054
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 52 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 470 |
| Poolvolgorde | 0 |
| 0005 | B13 |
| Pooluitvoering | 1 |
€ 115,19
€ 115,19
Tijdelijk uitverkocht
Accu VMF 55559
B13
55559
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 56 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 480 |
| Poolvolgorde | 0 |
| 0005 | B13 |
| Pooluitvoering | 1 |
€ 122,94
€ 104,50
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Accu VMF 57113
B13
57113
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 72 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Poolvolgorde | 0 |
| 0005 | B13 |
| Pooluitvoering | 1 |
€ 150,89
€ 150,89
Tijdelijk uitverkocht
Accu VMF EFB570650
B13
EFB570650
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 174 |
| Lengte [mm] | 277 |
| Koudstartstroom EN (A) | 650 |
| Poolvolgorde | 0 |
| 0005 | B13 |
| Pooluitvoering | 1 |
€ 205,70
€ 205,70
Tijdelijk uitverkocht
Pookknoppen Simoni Racing SR SKEE
SR SKEE
Simoni Racing Pookknop Skeletor - Zwart/Chroom
Personaliseer het interieur van je auto en vervang je originele pookknop door een nieuw design!
De universele pookknoppen van Simoni Racing zijn ontworpen voor een ergonomisch perfecte grip en zorgen voor een uitstekende controle over de versnellingspo...
€ 26,95
€ 26,95
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032006
60/55, H4, Halogeen
032006
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 6,85
€ 6,16
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032007
60/55, H4, Halogeen, P43t-38
032007
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 4,10
€ 3,69
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032107
21/5, P21/5W, BAY15d
032107
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
€ 5,58
€ 5,02
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032130
T4W, Blisterverpaking
032130
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 7,97
€ 7,18
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032217
C5W, SV8.5
032217
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
€ 6,80
€ 6,12
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Valeo 587000
Pijpfilter
587000
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
€ 5,88
€ 5,00
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
€ 36,37
€ 32,37
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Wix Filters WF8040
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
WF8040
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 17,15
€ 17,15
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Wix Filters WF8042
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
WF8042
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 17,32
€ 17,32
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Wix Filters WL7086
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
WL7086
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 53 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 9,53
€ 9,53
Tijdelijk uitverkocht
Krukas positiesensor NTK 81180
Met kabel, Geknikt
81180
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
€ 46,83
€ 40,74
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Koppelingsset LUK 624 1014 00
Met druklager
624 1014 00
| Diameter [mm] | 240 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
€ 274,48
€ 274,48
Tijdelijk uitverkocht
Koppelingsset LUK 624 1894 30
Met druklager
624 1894 30
| Diameter [mm] | 240 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
€ 328,37
€ 328,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 85,30
€ 63,13
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Motorpakking Reinz 08-24008-02
Met asdichtring krukas, Zonder oliekuipafdichting
08-24008-02
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asdichtring krukas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder oliekuipafdichting |
€ 102,28
€ 74,67
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop pakking Reinz 61-23575-10
14-32084-01
61-23575-10
| Dikte [mm] | 1,2 |
| Enkel in combinatie met | 14-32084-01 |
| Diameter [mm] | 90 |
€ 134,76
€ 84,89
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop pakking Reinz 61-23576-10
14-32084-01
61-23576-10
| Dikte [mm] | 1,2 |
| Enkel in combinatie met | 14-32084-01 |
| Diameter [mm] | 90 |
€ 62,59
€ 85,12
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop pakking Reinz 61-27465-00
14-32090-01
61-27465-00
| Enkel in combinatie met | 14-32090-01 |
| Diameter [mm] | 91 |
€ 60,40
€ 42,28
- -30%
Tijdelijk uitverkocht