Renault 25 onderdelen
Wielzijde
| Hoogte [mm] | 110 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 78 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde, ELASTIC
| Hoogte [mm] | 116 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 78 |
| Versie | ELASTIC |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 142 |
| Binnendiameter1 [mm] | 34 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 92 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde
| Hoogte [mm] | 142 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 92 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AVX13X925, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 85 |
| Lengte [mm] | 925 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Type | AVX13X925 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, LUCAS
| Diameter [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | LUCAS |
| Hoogte [mm] | 54 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-EX Plug 3, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Klem | L-EX Plug 3, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-+, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0120 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 77 |
| Klem | L-+, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 3,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Rond
| Hoogte [mm] | 310 |
| Filter type | Filter insert |
| Vorm | Rond |
| Buitendiameter [mm] | 131 |
| Binnendiameter1 [mm] | 89 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 89 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Rond
| Hoogte [mm] | 219 |
| Filter type | Filter insert |
| Vorm | Rond |
| Buitendiameter [mm] | 126 |
| Binnendiameter1 [mm] | 85 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 85 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, rechthoekig
| Lengte [mm] | 382 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| Vorm | Rechthoekig |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 16X1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 70 |
| Hoogte [mm] | 129 |
| Schroefdraadmaat | M 16X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20X1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89,5 |
| Schroefdraadmaat | M 20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 93,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62,5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met binnendraad, Vooras links en rechts, M16
| Draadtype | Met binnendraad |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Bovenaan, Aan beide zijden |
| Conusafmeting [mm] | 14,6 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Onder, Aan beide zijden |
| Conusafmeting [mm] | 14,5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras onderaan, Voor, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 10 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 9 |
| Buitendiameter [mm] | 49, 36 |
| Buitendraad 2 [mm] | 49 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vaste kogelkop, ECE32_010068
| Aanhanginrichting | Met vaste kogelkop |
| Controleteken | ECE32_010068 |
| D-waarde [kN] | 9,50 |
| Verticale belasting [kg] | 75 |
| Getrokken massa [kg] | 1517 |
| Montagetijd (uren) | 1,5 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 700 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 LV |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -46%
H1, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -36%
H1, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED C5W |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -24%
LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 44 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 3500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LEDriving HL ALLSEASON H4 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
22/24, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 22/24 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 1850 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3, P43t |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY GEN 2 |
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -43%
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -37%