Renault 25 onderdelen
G67WZ, Met kettingslot, Simplex
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Distributiekettingdimensie | G67WZ |
| Aantal schakels | 44 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Simplex |
| Let op de serviceinformatie |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Simplex, G67WZ
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 44 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Distributiekettingdimensie | G67WZ |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
TRW, Gietijzer, BHW145E
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHW145E |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,05 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, BENDIX, BWH172
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Artikelnummer paar | BWH172 |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,2 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
12,75
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 229,5 |
| Trommeldiameter [mm] | 228,6 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8,75 |
| Schroefdraadmaat 1 | 12,75 |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 53 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 241 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 71 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
12,6, massief, E190R-02C0190/0101, Gelakt
| Schroefdraadmaat | 12,6 |
| Minimale dikte [mm] | 10,5 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Controleteken | E190R-02C0190/0101 |
| Hoogte [mm] | 54,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 254 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
BENDIX, E9 90R 01120/149, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 108,8 |
| Dikte [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 49,6 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Controleteken | E9 90R 01120/149 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 1.75mm 001 MO P KV1
| Cilinderboring [mm] | 91 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 1.75mm 001 MO P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CKP IKA
| Cilinderboring [mm] | 88 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CKP IKA |
| Standaardmaat |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 70 |
| Hoogte 1 [mm] | 26 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Diameter 1 [mm] | 67 |
| Diameter 2 [mm] | 48 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder controle eenheid, voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering SAE
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder controle eenheid |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, BENDIX, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 105 |
| Hoogte [mm] | 54,3 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ingebouwde slijtagesensor, Girling
| Breedte [mm] | 130 |
| Dikte [mm] | 18,3 |
| Hoogte [mm] | 55,4 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | Girling |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS 6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306 (III)
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 29D100, MB 326.0, MTU MTL 5048, MAN 324 Typ NF |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS 6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306 (III)
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 29D100, MB 326.0, MTU MTL 5048, MAN 324 Typ NF |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580:2010, ASTM D6210
| Specificatie | JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774F (G12+), MB 325.3, DTFR 29C110, MAN 324 Typ SNF, Deutz DQC CB-14, Ford WSS-M97B44-D, DAF Approved |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580:2010, ASTM D6210, ASTM D4985
| Specificatie | GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774F (G12+), MB 326.3, MAN 324 Typ SNF, DTFR 29D110, Deutz DQC CB-14, DAF Approved |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | US MIL-PRF-2105E |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mitsubishi SP-IV, ATF-Z1, Mercon SP, Ni
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GM Dexron III, Hyundai/KIA CVT-1, MB 236.1 - 236.11, VW G 052 180
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ATF-Z1, Mitsubishi SP-IV, Mercon SP, Ni
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G 055 025, Honda, GM Dexron III, Honda/Kia/Mitsubishi
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aisin Warner AW-1, Mercon V, MB 236.1 - 236.11, ATF RED 1K
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Staal, TRW
| Diameter [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Staal |
| Remsysteem | TRW |
| Hoogte [mm] | 53 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BENDIX-BOSCH
| Diameter [mm] | 29 |
| Voor OE nummer | 7701203327 |
| Remsysteem | BENDIX-BOSCH |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
12/11, BENDIX/LUCAS, WITH GUIDE PINS
| Diameter 1/2 [mm] | 12/11 |
| Complete set | |
| Remsysteem | BENDIX/LUCAS |
| Versie | WITH GUIDE PINS |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde
| Hoogte [mm] | 103 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 75 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde, ELASTIC
| Hoogte [mm] | 81 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 82 |
| Versie | ELASTIC |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.