Mg Mg Zr onderdelen
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PY21W, Doos, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
M22x1.5, Rubber
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 26 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 22 |
| Diameter o-ring [mm] | 49 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 43 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Materiaal vouwbalg | Rubber |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12*1,5, S19, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M12*1,5 |
| Sleutelwijdte | S19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
M12*1,5, S22, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M12*1,5 |
| Sleutelwijdte | S22 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben mechanisch gelast, Aluminium, Kunststof, Zonder pakking
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netdiepte [mm] | 23 |
| Netlengte [mm] | 430 |
| Netbreedte [mm] | 378 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben mechanisch gelast, Aluminium, Kunststof, Zonder pakking
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netdiepte [mm] | 23 |
| Netlengte [mm] | 525 |
| Netbreedte [mm] | 378 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben mechanisch gelast, Aluminium, Kunststof, Zonder pakking
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netdiepte [mm] | 23 |
| Netlengte [mm] | 525 |
| Netbreedte [mm] | 378 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 28 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 322 |
| Netbreedte [mm] | 509 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 32 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 32 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, Zonder pakking
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netdiepte [mm] | 22 |
| Netlengte [mm] | 520 |
| Netbreedte [mm] | 389 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 28,5 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, Enkele ventilator, Zonder besturingssysteem, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 292 |
| Materiaal | Kunststof |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand, Met ventilatorraamwerk |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal ventilatorbladen | 6 |
| Vermogen [W] | 58 |
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Rond
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 160 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 155 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -28%
Aluminium, Zonder droger, R 1234yf, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 297 |
| Netbreedte [mm] | 591 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Dikte [mm] | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met buitendraad, M10x1,25
| Sleutelwijdte | 10 |
| Draadtype | Met buitendraad |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Lengte [mm] | 28 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met buitendraad, M10x1,25
| Sleutelwijdte | 10 |
| Draadtype | Met buitendraad |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Lengte [mm] | 33 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger
| Aantal per as | 2 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, GIRLING
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 54 |
| Remschijfdikte [mm] | 21 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | GIRLING |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, GIRLING
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 54 |
| Remschijfdikte [mm] | 21 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | GIRLING |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Remzadel (1 zuigers), GIRLING, 2 jaar garantie
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 30 |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | GIRLING |
| Zuigerdiameter [mm] | 30 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), GIRLING, 2 jaar garantie
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 30 |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | GIRLING |
| Zuigerdiameter [mm] | 30 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.