Mg Mg Zr onderdelen
Massief, Met schroeven, Gecoat
| Draaimoment [Nm] | 108 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 260 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - UV Coated |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 20 |
| Inhoud [liter] | 20,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 17,40 |
| Breedte [mm] | 5,80 |
| Dikte [mm] | 3,80 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kan, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4, SAE J1704
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4, SAE J1704 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, SAE J1704, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Specificatie | SAE J1704, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AKEBONO, E1 90R 01025/422, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 88,9 |
| Dikte [mm] | 15,4 |
| Hoogte [mm] | 47,4 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Controleteken | E1 90R 01025/422 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -51%
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang, Metaal
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 70 |
| Materiaal | Metaal |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -43%
5W-40, Jerrycan, Volledig synthetisch, Chrysler MS-12991 (M
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Chrysler MS-12991 (M, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0700/0710, PSA B71 2296, Porsche A40, Opel/GM-LL-B-025, MB-Freigabe 229.5, MB 229.3, MB 226.5, Fiat 9.55535-Z2, Chrysler MS-10850, Chrysler MS-10725, BMW Longlife-01, API SP, API SN Plus, ACEA A3/B4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-85, Fles, Volledig synthetisch, VW G 052 513
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | VW G 052 513, Toyota 08885-81060, Toyota 08885-02606, Opel/GM B0402071, Nissan KLD26-75802, Nissan KE91699942, Nissan KE91699931, Nissan 999MP-MTF00P, MTF BOT 402, Mitsubishi 3717610, Hyundai 04300-00140, Hyundai 04300-00110, GM 93740319, GM 1940182, Fiat 9.55550-MZ1, API GL-5, API GL-4, Hyundai 08950-00020-, DTFR 13B150 (MB 235., MB 235.4 (A 001 989, MTF BOT 0063 F35/MU3 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-85, Jerrycan, Volledig synthetisch, VW G 052 513
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | VW G 052 513, Toyota 08885-81060, Toyota 08885-02606, Opel/GM B0402071, Nissan KLD26-75802, Nissan KE91699942, Nissan KE91699931, Nissan 999MP-MTF00P, MTF BOT 402, Mitsubishi 3717610, Hyundai 04300-00140, Hyundai 04300-00110, GM 93740319, GM 1940182, Fiat 9.55550-MZ1, API GL-5, API GL-4, Hyundai 08950-00020-, DTFR 13B150 (MB 235., MB 235.4 (A 001 989, MTF BOT 0063 F35/MU3 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, Jerrycan, Volledig synthetisch, Hyundai 02200-00130
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Hyundai 02200-00130, Honda 08261-99964MTF, BMW 23007533513 MTF2, BMW 83220309031 MTF1, VW/Audi G 055 538 A2, VW/Audi G 052 911 A2, VOLVO 1161745, VOLVO 1161681, Toyota MTF XT4447 M+, Toyota MTF ETL8997B, Toyota MTF 97309, Toyota 08885-00705, Subaru K0321-F0090, PSA B71 2330, Peugeot 9730A2, Nissan KE91699932R, Nissan 999MP-MTF20P, Mitsubishi MZ312644, Mitsubishi 3005401, Land Rover TYK500030, Land Rover STC 9158, Land Rover STC 9157, Honda 08798-9031 MTF, GM 88861801, GM 88861800, GM 1940711, Ford WSS-M2C200-D2, Ford WSS-M2C200-C3, Ford 1547953, Ford 1382914, Fiat F178.B06, Fiat 9.55550-MZ2, Fiat 14621616, Audi G055532, Audi G052532, API MT-1, API GL-4, AC Delco 10-403, MTF-94 Fluid (LR/MG), MB 235.10 (A 001 989 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-85, Fles, Volledig synthetisch, Chrysler ELSD R.Axle
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Chrysler ELSD R.Axle, BMW Hypoid Axle G5, BMW Hypoid Axle G2, BMW Hypoid Axle G1, ZF TE-ML 18, VW TL 52190, VW G 060 190 A2, VW G 055 190 A2, VW G 052 518 A2, VW G 052 196 A2, VW G 052 190 A2, Toyota JWS 2273, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81070, Mopar 68083381AA, MIL-L-2105 D, MB 235.62, Lexus, Land Rover LR129319, Land Rover LR052059, Honda 08200-9014, GM 92184900, Ford WSS-M2C942-A, Fiat 9.55550-DA9, Fiat 9.55550-DA8, Fiat 9.55550 F426E06, Dodge, BOT 799, BOT 448, BMW Jeep, BMW 83222471487, BMW 83222413511, BMW 83222295532, BMW 83222239982, API GL-5 + LS, Acura 08200-9014A, AC Delco 10-4032, MB 239.71 (A 001 989, MB 235.7 (A 001 989, MB 235.15 (A 001 989, MB 235.74 (A 001 989 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-85, Jerrycan, Volledig synthetisch, Chrysler ELSD R.Axle
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Chrysler ELSD R.Axle, BMW Hypoid Axle G5, BMW Hypoid Axle G2, BMW Hypoid Axle G1, ZF TE-ML 18, VW TL 52190, VW G 060 190 A2, VW G 055 190 A2, VW G 052 518 A2, VW G 052 196 A2, VW G 052 190 A2, Toyota JWS 2273, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81070, Mopar 68083381AA, MIL-L-2105 D, MB 235.62, Lexus, Land Rover LR129319, Land Rover LR052059, Honda 08200-9014, GM 92184900, Ford WSS-M2C942-A, Fiat 9.55550-DA9, Fiat 9.55550-DA8, Fiat 9.55550 F426E06, Dodge, BOT 799, BOT 448, BMW Jeep, BMW 83222471487, BMW 83222413511, BMW 83222295532, BMW 83222239982, API GL-5 + LS, Acura 08200-9014A, AC Delco 10-4032, MB 239.71 (A 001 989, MB 235.7 (A 001 989, MB 235.15 (A 001 989, MB 235.74 (A 001 989 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O Norm V 5123, CUNA NC 956-16 Italy, VW TL 774-C (G11), UNE 25-361 (Spanien)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8-27NPT
| Schroefdraadmaat | 1/8-27NPT |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, M10X1,25
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 268 |
| Breedte [mm] | 108 |
| Hoogte [mm] | 57,6 |
| Filter type | Filter insert |
- -46%
Filter insert
| Lengte [mm] | 271 |
| Breedte [mm] | 118 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
- -40%
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.