Daihatsu Charade onderdelen
API SN/CF, ACEA C3, VW 504.00, MB 229.51
| Specificatie | API SN/CF, ACEA C3, VW 504.00, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04, Porsche C30, VW 507.00 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN/CF, ACEA C3, MB 229.31, VW 504.00
| Specificatie | API SN/CF, ACEA C3, MB 229.31, VW 504.00, Porsche C30, BMW Longlife-04, MB 229.51, VW 507.00 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Fles
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Jerrycan
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Vat
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Kan
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Vat
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mitsubishi SP-IV, ATF-Z1, Mercon SP, Ni
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GM Dexron III, Hyundai/KIA CVT-1, MB 236.1 - 236.11, VW G 052 180
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ATF-Z1, Mitsubishi SP-IV, Mercon SP, Ni
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G 055 025, Honda, GM Dexron III, Honda/Kia/Mitsubishi
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aisin Warner AW-1, Mercon V, MB 236.1 - 236.11, ATF RED 1K
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Piezoelektrische sensor, Zonder kabel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sensortype | Piezoelektrische sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gasklepbehuizing, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Gasklepbehuizing |
| Materiaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Beugel wisserblad, R
| Lengte [mm] | 280 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 11 |
| Bijgevoegde adapter | R |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Beugel wisserblad, U
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
| Bijgevoegde adapter | U |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Beugel wisserblad
| Lengte [mm] | 480 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -20%
Met stikstofvulling, Zonder afdichtring, Met montagehandleiding, Met droger
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring, Met montagehandleiding, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 525 |
| Netbreedte [mm] | 338 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Totale breedte [mm] | 433 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten boven [mm] | 476 |
| Afstand van bevestigingspunten onder [mm] | 423 |
| Afstand van bevestigingspunten links [mm] | 433 |
| Afstand van bevestigingspunten rechts [mm] | 433 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met ingebouwde ABS sensor
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,9 |
| Gewicht [kg] | 0,784 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde ABS sensor |
| Breedte [mm] | 38,9 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Let op de serviceinformatie |
Rolketting
| Aantal schakels | 136 |
| Kettingtype | Rolketting |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
R 134a, DENSO
| Brutogewicht [g] | 298 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Olie hoeveelheid (ml) | 250 |
| Gewicht [g] | 248 |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Lengte [mm] | 58 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -35%
0,6, LED, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aanpassing W5W naar LED, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 5700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED W5W |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
0,8, LED, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
R5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -19%
R5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -35%
Gloeilampfitting, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -38%