Daihatsu Charade onderdelen
R5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Gloeilampfitting, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
45/40, R2 (Bilux), P45t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 45/40 |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -37%
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -40%
P21W, Doos, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
21/5, P21/5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met adapter, Met pakkingen, Met aansluitstuk, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter, Met aansluitstuk |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyamid 6, POM (Polyoxymethylen) |
| Voor leidingdiameter [mm] | 4, 3 |
| Buislengte [mm] | 2500 |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Aantal | 159 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 333746 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 333745 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Staal, Binnenvierkant, Met afdichtring, Oliefilterbehuizing
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inbouwplaats | Oliefilterbehuizing |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met pakkingen, Zonder tandwielen, Simplex
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 136 |
| Kettingtype | Simplex |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
525x336,3x16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 525x336,3x16 |
| Diepte [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 336,3 |
| Lengte [mm] | 525 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VOITH 55.6335, DTFR 38B10, MB 236.3, Dexron II
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VOITH 55.6335, DTFR 38B10, MB 236.3, Dexron II |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-40, Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Specificatie | Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00, VW 502 00, VW 502 00/505 00, BMW Longlife-01, MB 229.3, MB 229.5 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-40, Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Specificatie | Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00, VW 502 00, VW 502 00/505 00, BMW Longlife-01, MB 229.3, MB 229.5 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-40, Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Specificatie | Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00, VW 502 00, VW 502 00/505 00, BMW Longlife-01, MB 229.3, MB 229.5 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-C, Ford WSS-M2C913-D
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-C, Ford WSS-M2C913-D |
| Inhoud [liter] | 5 |
| ILSAC specificaties | GF-3, GF-4 |
| ACEA specificaties | A5/B5, A1/B1 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -38%
Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4, P43t-38
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15330-47020, Afvoerzijde
| Voor OE nummer | 15330-47020 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15330-47010, Aanvoerzijde
| Voor OE nummer | 15330-47010 |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-20, Ford WSS-M2C945-A, Fiat 9.55535-CR1, Jaguar STJLR.03.5004
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C945-A, Fiat 9.55535-CR1, Jaguar STJLR.03.5004, Chrysler MS 6395, Ford WSS-M2C948-B |
| Inhoud [liter] | 1 |
| ILSAC specificaties | GF-5 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C5, A1/B1 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-20, Ford WSS-M2C945-A, Fiat 9.55535-CR1, Jaguar STJLR.03.5004
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C945-A, Fiat 9.55535-CR1, Jaguar STJLR.03.5004, Chrysler MS 6395, Ford WSS-M2C948-B |
| Inhoud [liter] | 5 |
| ILSAC specificaties | GF-5 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C5, A1/B1 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.