Daihatsu Charade onderdelen
| Hoogte [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 66 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 68 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Met afgerond tandprofiel
| Kleur | Zwart |
| Riembreedte [mm] | 25,4 |
| Aantal tanden | 95 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ovengedroogd, Gegalvaniseerd, J3322006
| Diameter 1 [mm] | 307,8 |
| Diameter 2 [mm] | 74,3 |
| Oppervlakte | Ovengedroogd, Gegalvaniseerd |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 278 |
| Artikelnummer paar | J3322006 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Binnendiameter 2 tot [mm] | 75 |
| Binnendiameter 2 van [mm] | 66 |
| Binnendiameter 1 tot [mm] | 21 |
| Binnendiameter 1 van [mm] | 18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -19%
Doos, R90 Homologated, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,8 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,457 |
| Breedte [mm] | 150,2 |
| Dikte [mm] | 17,4 |
| Hoogte [mm] | 58,4 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 60,9 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 151,4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 24022 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Aantal veren | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,763 |
| Breedte [mm] | 123,2 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
| Hoogte [mm] | 43,7 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 24574 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ingebouwd, Met automatische bijstelling, AP Lockheed
| Gatdiameter [mm] | 21 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Remsysteem | AP Lockheed |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 140 |
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,51 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 3 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 140 |
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 3 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,25
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,25 |
| Inhoud [liter] | 0,26 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,55 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -12%
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,25
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,25 |
| Inhoud [liter] | 0,26 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,55 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 900 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,55 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 900 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 900 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,35 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 20 |
| Inhoud [liter] | 20,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 20 |
| Inhoud [liter] | 20,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Advics, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Advics |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24708 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sumitomo
| Breedte [mm] | 32 |
| Remsysteem | Sumitomo |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Akebono
| Breedte [mm] | 32 |
| Remsysteem | Akebono |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
AP Lockheed, Met handremhefboom
| Breedte [mm] | 40 |
| Remsysteem | AP Lockheed |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 119 |
| Gewicht [g] | 86 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 89467-53040 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P27W, W2.5x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | P27W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.