Daihatsu Bus onderdelen
BS 6580:2010, Vat, Nitraat vrij
| Specificatie | BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL-774F, Opel/GM 6277M, MB 326.3, Ford WSS-M97B44-D
| Specificatie | VW TL-774F, Opel/GM 6277M, MB 326.3, Ford WSS-M97B44-D |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GM 6085M, MIL-L-46152B/C, Ford M2C9011-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 50 |
| Vrijgave van de fabrikant | GM 6085M |
| Specificatie | MIL-L-46152B/C, Ford M2C9011-A, Ford M2C153-C, CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 235.0 |
| Specificatie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, MIL-L-2105D, MAN 342 Typ M1, DTFR 12B100, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 16A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 16A, MIL-L-2105, MAN 341 Typ E2, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L-46152B/C, GM 6085M, Ford M2C9011-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 30 |
| Specificatie | MIL-L-46152B/C, GM 6085M, Ford M2C9011-A, Ford M2C153-C, CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, Vat
| Specificatie | SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-85, ZF TE-ML 18, MB 235.7, API GL-5
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Specificatie | ZF TE-ML 18, MB 235.7, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-85, ZF TE-ML 18, MB 235.7, API GL-5
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Specificatie | ZF TE-ML 18, MB 235.7, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 Class 6, Ford WSS-M6C65-A2, FMVSS 116 DOT 4, BMW QV 34001 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 Class 6, Ford WSS-M6C65-A2, FMVSS 116 DOT 4, BMW QV 34001 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GM 6085M, MIL-L-46152B/C, Ford M2C9011-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 50 |
| Vrijgave van de fabrikant | GM 6085M |
| Specificatie | MIL-L-46152B/C, Ford M2C9011-A, Ford M2C153-C, CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Diameter [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 82 |
| Buitendiameter [mm] | 28 |
| Lengte 1 [mm] | 82 |
| Lengte 2 [mm] | 32 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kan, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4, SAE J1704
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4, SAE J1704 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, SAE J1704, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Specificatie | SAE J1704, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 6, GM 19299570
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 6, GM 19299570, BMW/Mini 83 13 0 139, VW 501.14, Saab 93165410, SAE J1704 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
20W-50, CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC, Jerrycan
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
| Specificatie | CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-85, ZF TE-ML 18, MB 235.7, API GL-5
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Specificatie | ZF TE-ML 18, MB 235.7, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Jerrycan
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 16A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 16A, MIL-L-2105, MAN 341 Typ E2, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 235.0 |
| Specificatie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, MIL-L-2105D, MAN 342 Typ M1, DTFR 12B100, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12E
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 04G, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | SAE J2360, MIL-PRF-2105E, MIL-L-2105D, Iveco, DTFR 12B100, DAF, API MT-1, API GL-5, API GL-4, API GL-3 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12E
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 04G, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | SAE J2360, MIL-PRF-2105E, MIL-L-2105D, Iveco, DTFR 12B100, DAF, API MT-1, API GL-5, API GL-4, API GL-3 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 Class 6, Ford WSS-M6C65-A2, FMVSS 116 DOT 4, BMW QV 34001 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 Class 6, Ford WSS-M6C65-A2, FMVSS 116 DOT 4, BMW QV 34001 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, Bag-in-box
| Specificatie | SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, Vat
| Specificatie | SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.