Daihatsu Bus onderdelen
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L-46152B/C, GM 6085M, Ford M2C9011-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 30 |
| Specificatie | MIL-L-46152B/C, GM 6085M, Ford M2C9011-A, Ford M2C153-C, CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Kan
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
15W-40, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, API SL, API CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L-46152B/C, GM 6085M, Ford M2C9011-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 30 |
| Specificatie | MIL-L-46152B/C, GM 6085M, Ford M2C9011-A, Ford M2C153-C, CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
20W-50, CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC, Vat
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
| Specificatie | CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15W-40, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, API SL, API CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GM 6085M, MIL-L-46152B/C, Ford M2C9011-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 50 |
| Vrijgave van de fabrikant | GM 6085M |
| Specificatie | MIL-L-46152B/C, Ford M2C9011-A, Ford M2C153-C, CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L-46152B/C, GM 6085M, Ford M2C9011-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 30 |
| Specificatie | MIL-L-46152B/C, GM 6085M, Ford M2C9011-A, Ford M2C153-C, CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
20W-50, CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC, Vat
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
| Specificatie | CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15W-40, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, API SL, API CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 16A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 16A, MIL-L-2105, MAN 341 Typ E2, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 235.0 |
| Specificatie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, MIL-L-2105D, MAN 342 Typ M1, DTFR 12B100, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Vat
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 16A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 16A, MIL-L-2105, MAN 341 Typ E2, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 235.0 |
| Specificatie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, MIL-L-2105D, MAN 342 Typ M1, DTFR 12B100, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Vat
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12E
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 04G, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | SAE J2360, MIL-PRF-2105E, MIL-L-2105D, Iveco, DTFR 12B100, DAF, API MT-1, API GL-5, API GL-4, API GL-3 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12E
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 04G, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | SAE J2360, MIL-PRF-2105E, MIL-L-2105D, Iveco, DTFR 12B100, DAF, API MT-1, API GL-5, API GL-4, API GL-3 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.