Daihatsu Applause onderdelen
Met akoestische slijtagewaarschuwing, AKEBONO
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 47,3 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Breedte 1 [mm] | 102,8 |
| Dikte 1 [mm] | 14 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder ingebouwde slijtagesensor, AKEBONO
| Hoogte 1 [mm] | 39,3 |
| Slijtageindicator | Zonder ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Breedte 1 [mm] | 102,3 |
| Dikte 1 [mm] | 13,5 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AKEBONO, Zonder schroeven
| Remsysteem | AKEBONO |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger, NBK
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | NBK |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 30 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger, AKEBONO
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 51 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-symmetrisch, Zonder behuizing, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Gewicht [g] | 68 |
| Vorm | A-symmetrisch |
| Hoogte 1 [mm] | 35 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 1634187789 |
| Diameter 1 [mm] | 52 |
| Diameter 2 [mm] | 28 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zilver, Met ontluchtingsklep, Zonder behuizing
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Kleur | Zilver |
| Temperatuurbereik [°C] | 14 |
| Hoogte 2 [mm] | 19,3 |
| Gewicht [g] | 67 |
| Hoogte 1 [mm] | 33 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 2550002500 |
| Hoogte [mm] | 19,3 |
| Diameter 1 [mm] | 48 |
| Diameter 2 [mm] | 28 |
| Verwarming / Koeling | Met ontluchtingsklep |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor, Met afdichtring |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 32 |
| Voor OE nummer | 1640187208 |
| Materiaal | Metaal |
| Druk (bar) | 0,9 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1.5, Met kabel, Hoekig
| Nettogewicht [kg] | 0,088 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1.5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Technisch informatienummer | Circuit N.O. |
| Kabellengte [mm] | 375 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Gestekt
| Nettogewicht [kg] | 0,028 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Stroomsterkte [A] | 92 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
8KB863949
| Kabellengte [mm] | 200, 240 |
| Voor OE nummer | 8KB863949 |
| Geleidingswaarde | 3 |
| Aantal leidingen | 3 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Voor OE nummer | 8353030040 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Druk (bar) | 0,4 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, multi point Injectie
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 347255 |
| Druk (bar) | 3,8 |
| Aantal [l/h] | 90 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BP4W18845, zwart, NTC, Ovaal
| Voor OE nummer | BP4W18845 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor voertuigen met trekhaak
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 788 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -11%
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel, STT-1
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 95 |
| Lengte [mm] | 905 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | STT-1 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.