Daihatsu Applause onderdelen
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd, Met schroeven, BSG 75-210-003
| Draaimoment [Nm] | 105 |
| Minimale dikte [mm] | 18 |
| Gewicht [kg] | 10 |
| Diameter [mm] | 259 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 21 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Componentennummer | BSG 75-210-003 |
| Hoeveelheid | Set |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, rechts, Vooras, M14x1,5
| Inbouwplaats | Buiten, rechts, Vooras |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, Links, Vooras, M14x1,5
| Inbouwplaats | Buiten, Links, Vooras |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 788 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -11%
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel, STT-1
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 95 |
| Lengte [mm] | 905 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | STT-1 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 102 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 39 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 13 |
| Let op de serviceinformatie |
- -80%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Benzine
| Werkwijze | Electrisch |
| Druk (bar) | 3,80 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Lees de montagehandleiding |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.