Daewoo Kalos onderdelen
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ontluchtingsklep, zwart, Met pakking, Kunststof
| Verwarming / Koeling | Met ontluchtingsklep |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal | Kunststof, ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -62%
| Aantal tanden, ABS-ring | 47 |
| Breedte [mm] | 8,4 |
| Binnendiameter [mm] | 73,7 |
| Buitendiameter [mm] | 83,8 |
- -67%
Blisterverpaking, Met pakkingen, Met aansluitstuk, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitstuk |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyamid 6, POM (Polyoxymethylen) |
| Buislengte [mm] | 500 |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Hoeveelheid | Set |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 18 |
| Dikte [mm] | 41 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 236 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13451 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel, PTFE-coating (polytetrafluorethyleen), Kunststof
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Oppervlakte | PTFE-coating (polytetrafluorethyleen) |
| Aantal tanden | 146 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 262 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Akebono, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 133 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25296, 25295, 23974 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
-, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 136 |
| Gewicht [g] | 84 |
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 148 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
- -50%
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -50%
Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, MB 229.31
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1, 913-C
| Fabrieksadvies voor olie | IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1, 913-C, 913-B |
| Vrijgave van de fabrikant | Jaguar, Ford WSS-M2C 913-D, API SL, ACEA A5/B5, Land Rover STJLR.03 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SL, ACEA A3/B4, Jerrycan, 15W-40
| Fabrieksadvies voor olie | API SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis, HAVAL
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-6, API Gasoline SP, 5W-30, Fles
| Specificatie | ILSAC GF-6, API Gasoline SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
1/8x28 BSPT, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPT |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -31%
Pijpfilter
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 146 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1.5
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Landuitvoering | Groot-Brittannië |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FM12X1.5 RHT, MM12X1.25 RHT
| Lengte [mm] | 191 |
| Schroefdraadmaat | FM12X1.5 RHT |
| Conusafmeting [mm] | 13,3 |
| Schroefdraadmaat 2 | MM12X1.25 RHT |
| Artikelnummer paar | 230628 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.