Daewoo Kalos onderdelen
Met pakking
| Nettogewicht [g] | 148 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,20 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,20 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Lengte [mm] | 22 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8x28 BSPT, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPT |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -31%
ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A, 11, 04D |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.3, DTFR 38B100 (236.3), Dexron II D |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, MB 229.31
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1, 913-C
| Fabrieksadvies voor olie | IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1, 913-C, 913-B |
| Vrijgave van de fabrikant | Jaguar, Ford WSS-M2C 913-D, API SL, ACEA A5/B5, Land Rover STJLR.03 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SL, ACEA A3/B4, Jerrycan, 15W-40
| Fabrieksadvies voor olie | API SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis, HAVAL
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-6, API Gasoline SP, 5W-30, Fles
| Specificatie | ILSAC GF-6, API Gasoline SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 16 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 243 |
| Koudstartstroom EN (A) | 550 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, BSG 16-125-006
| Openingstemperatuur | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Componentennummer | BSG 16-125-006 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 1200 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WIRE WOUND, Silicoon, Aansluituitvoering SAE, Aansluituitvoering conform DIN
| Buitendiameter [mm] | 7 |
| Afmeetingen radiateur | WIRE WOUND |
| Materiaal | Silicoon |
| Bougiekabel | Aansluituitvoering SAE |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
| Ontstekingsverdeler / rotor | Aansluituitvoering conform DIN |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 148 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
- -50%
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -50%
Blisterverpaking, Met pakkingen, Met aansluitstuk, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitstuk |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyamid 6, POM (Polyoxymethylen) |
| Buislengte [mm] | 500 |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Hoeveelheid | Set |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ontluchtingsklep, zwart, Met pakking, Kunststof
| Verwarming / Koeling | Met ontluchtingsklep |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal | Kunststof, ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -62%
| Aantal tanden, ABS-ring | 47 |
| Breedte [mm] | 8,4 |
| Binnendiameter [mm] | 73,7 |
| Buitendiameter [mm] | 83,8 |
- -67%
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 18 |
| Dikte [mm] | 41 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 236 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.