Toyota Aygo X Versnellingsbakolie
Toyota CVTF THSII, Toyota CVTF TC, Toyota CVTF FE, Subaru NS-2
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Synthetische olie, Toyota 08886-02505, Toyota 08886-02503
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | Toyota 08886-02505, Toyota 08886-02503 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GL-4, VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 726
| Bruto gewicht [kg] | 0,972 |
| API specificaties | GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 726, VW G 052 527, VW G 052 512, VW G 052 178, PSA B71 2310, MINI 83 22 2 409 710, MINI 83 22 0 397 244, MINI 83 22 0 306 816, LEXUS Trans. Oil LF, LEXUS LV 75W MT, LEXUS JWS 2271, LEXUS 0888581001, INFINITI LV MT-1, HONDA MTF-III, FORD WSS-M2C200-E1, FORD WSS-M2C200-D3, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ2, Experya 75W, ELF Tranself NFX, DS 1618078480, DS (CAPSA) JWS 2271, CITROEN PSA B71 2310, CITROEN JWS 2271, CITROEN 1618078480, CASTROL BOT 350 M1, BMW MTF-LT-3, BMW DTF 1, BMW 83 22 2 409 710, BMW 83 22 0 397 244, BMW 83 22 0 306 816 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GL-4, VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 726
| Bruto gewicht [kg] | 17,86 |
| API specificaties | GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 726, VW G 052 527, VW G 052 512, VW G 052 178, PSA B71 2310, MINI 83 22 2 409 710, MINI 83 22 0 397 244, MINI 83 22 0 306 816, LEXUS Trans. Oil LF, LEXUS LV 75W MT, LEXUS JWS 2271, LEXUS 0888581001, INFINITI LV MT-1, HONDA MTF-III, FORD WSS-M2C200-E1, FORD WSS-M2C200-D3, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ2, Experya 75W, ELF Tranself NFX, DS 1618078480, DS (CAPSA) JWS 2271, CITROEN PSA B71 2310, CITROEN JWS 2271, CITROEN 1618078480, CASTROL BOT 350 M1, BMW MTF-LT-3, BMW DTF 1, BMW 83 22 2 409 710, BMW 83 22 0 397 244, BMW 83 22 0 306 816 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726 A2, VW G 060 726, VW G 055 726, VW G 052 726
| Specificatie | VW G 070 726 A2, VW G 060 726, VW G 055 726, VW G 052 726, VW G 052 527 A2, VW G 052 512, VW G 052 178, VW G 052 171 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM 1940764, GM 1940004, GM 19259104, BMW MTF LT-3 |
| API specificaties | GL-4, GL-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 50, VW G 009 317, Deels synthetische olie, Volvo 97308, 97309
| Specificatie | VW G G 50, VW G 009 317 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97308, 97309, FIAT 9.55550-MZ1, BMW MTF LT-2 |
| API specificaties | GL-4+, GL-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Toyota CVTF THSII, Toyota CVTF TC, Toyota CVTF FE, Subaru NS-2
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Toyota CVTF THSII, Toyota CVTF TC, Toyota CVTF FE, Subaru NS-2
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 180, Toyota CVTF FE/TC, TC, Suzuki CVT Green1
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 180, Toyota Gen. CVT FE, Toyota CVTF-TC, Toyota CVTF-FE
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 052 180, Toyota Gen. CVT FE, Toyota CVTF-TC, Toyota CVTF-FE, Toyota 08886-81390, Toyota 08886-02505, Suzuki CVTF 3320, Suzuki CVT1, Subaru K0425Y0711, Subaru K0421Y0700, Subaru CVTF, PSA PR |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault Elfmatic |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
5W-30, ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Fles, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Fles, Synthetisch, NISSAN NS-2, SUZUKI CVTF 3320
| Lengte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | NISSAN NS-2, SUZUKI CVTF 3320, Subaru Lineart CV-30, SUBARU E-CVT, TOYOTA TC, MB 236.20, SUZUKI CVT Green 2, MITSUBISH CVTF-J1/J4, GM HP CVTF, NISSAN NS-1, HONDA HCF-2, TOYOTA CVT FE, ATF CVT, FORD CVT23, SUZUKI TC, SUZUKI CVT Green 1, SUBARU CV-30, MAZDA CVTF 3320, BMW EZL799/-A, VW TL 525 16, AMMIX CVTF-DC/-DFE, Ford MERCON C, CHRYSLER CVTF+4, SUBARU CVTF II, NISSAN NS-3, GM DEX-CVT, SUZUKI NS-2, SUBARU iCVT, VW TL 521 80, HYUNDAI/KIA SP-CVT1, DODGE/JEEP NS-2/CVTF |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V30-2253, V30-2252, V10-3231 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Geel |
Jerrycan, Synthetisch, SUBARU iCVT, NISSAN NS-3
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | SUBARU iCVT, NISSAN NS-3, GM HP CVTF, SUZUKI CVTF 3320, NISSAN NS-2, HYUNDAI/KIA SP-CVT1, GM DEX-CVT, NISSAN NS-1, SUZUKI NS-2, HONDA HCF-2, SUZUKI TC, MITSUBISH CVTF-J1/J4, MAZDA CVTF 3320, SUBARU CV-30, SUZUKI CVT Green 2, SUZUKI CVT Green 1, DODGE/JEEP NS-2/CVTF, Ford MERCON C, CHRYSLER CVTF+4, SUBARU CVTF II, FORD CVT23, SUBARU E-CVT, VW TL 525 16, ATF CVT, TOYOTA CVT FE, Subaru Lineart CV-30, TOYOTA TC, MB 236.20, AMMIX CVTF-DC/-DFE, BMW EZL799/-A, VW TL 521 80 |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V30-2252, V30-2253, V10-3231 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Geel |
Vat, Synthetisch, TOYOTA TC, GM DEX-CVT
| Breedte [mm] | 380,0 |
| Hoogte [mm] | 605 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Lengte [mm] | 380 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | TOYOTA TC, GM DEX-CVT, Ford MERCON C, HYUNDAI/KIA SP-CVT1, SUBARU CVTF II, SUZUKI CVTF 3320, SUZUKI TC, TOYOTA CVT FE, VW TL 521 80, CHRYSLER CVTF+4, GM HP CVTF, NISSAN NS-1, MITSUBISH CVTF-J1/J4, ATF CVT, FORD CVT23, MB 236.20, SUZUKI CVT Green 1, SUZUKI CVT Green 2, HONDA HCF-2, BMW EZL799/-A, SUBARU iCVT, DODGE/JEEP NS-2/CVTF, SUBARU CV-30, Subaru Lineart CV-30, SUZUKI NS-2, SUBARU E-CVT, MAZDA CVTF 3320, AMMIX CVTF-DC/-DFE, NISSAN NS-2, VW TL 525 16, NISSAN NS-3 |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V30-2253, V30-2252, V10-3231 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Geel |
Vat, Synthetisch, MAZDA CVTF 3320, FORD CVT23
| Lengte [mm] | 580 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Breedte [mm] | 580,0 |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | MAZDA CVTF 3320, FORD CVT23, AMMIX CVTF-DC/-DFE, NISSAN NS-2, GM DEX-CVT, HONDA HCF-2, VW TL 521 80, MITSUBISH CVTF-J1/J4, MB 236.20, NISSAN NS-1, VW TL 525 16, SUBARU CVTF II, SUZUKI CVTF 3320, SUBARU CV-30, ATF CVT, Subaru Lineart CV-30, HYUNDAI/KIA SP-CVT1, GM HP CVTF, NISSAN NS-3, SUZUKI CVT Green 2, DODGE/JEEP NS-2/CVTF, BMW EZL799/-A, CHRYSLER CVTF+4, Ford MERCON C, SUZUKI CVT Green 1, SUZUKI NS-2, TOYOTA TC, SUZUKI TC, TOYOTA CVT FE, SUBARU E-CVT, SUBARU iCVT |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V30-2252, V30-2253, V10-3231 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Geel |