Subaru Forester Versnellingsbakolie
API GL-5, ZF TE-ML 05A/07A/08A, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 05A/07A/08A, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën, MAN 342 Type M2 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D, MAN 342 Type M2
| Specificatie | API GL-5, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 05A/07A/08A |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MAN 342 Type M2, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën
| Specificatie | API GL-5, MAN 342 Type M2, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën, ZF TE-ML 05A/07A/08A |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 02B/05A/07A, DTFR 12B100 (MB 235.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAN 342 Type M2, DAF, DTFR 12B100 (MB 235., MAN M 3343 Typ M
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 341 Typ Z2, MAN M 3343 Typ M, MAN 342 Type M2
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, Mack GO-J, Arvin Meritor 076-N, ZF TE-ML 02B/05B/07A
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 341 Typ E3, DTFR 12B140 (MB 235., Volvo 97312
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW/ Audi G 055 190, VW G 060 162 (Lifegu, Synthetische olie, Toyota CVTF TC
| Specificatie | VW/ Audi G 055 190, VW G 060 162 (Lifegu |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Toyota CVTF TC, Toyota ATF t-IV, MB 236.91, MB 236.20, GM Dexron III H, Ford Mercon LV, Ford Mercon C, Chrysler ATF +4, Aisin Warner JWS 330 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-85, ZF TE-ML 18, MB 235.7, API GL-5
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Specificatie | ZF TE-ML 18, MB 235.7, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-85, ZF TE-ML 18, MB 235.7, API GL-5
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Specificatie | ZF TE-ML 18, MB 235.7, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
70W-80, BMW G5, BMW G3
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 70W-80 |
| Specificatie | BMW G5, BMW G3 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
75W-90, VW G 052 539, VW G 052 196, BMW 83 22 2 295 532
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | VW G 052 539, VW G 052 196, BMW 83 22 2 295 532, BMW G1, VW G 51, VW G 50, FIAT 9.55550-DA9, FIAT 9.55550-DA7, FIAT 9.55550-DA6 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | GL-5-LS |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geel
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
10W-40, MB 229.1, API SL, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SL, ACEA A3/B3 |
- -86%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
75W-90, geel, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-5 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -38%
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Subaru SOA868V9241, Subaru SOA868V9240, Subaru SOA427V1500, Subaru K0415-Y0700
| Specificatie | Subaru SOA868V9241, Subaru SOA868V9240, Subaru SOA427V1500, Subaru K0415-Y0700, Subaru ATF HP, Subaru 5ATF, Subaru 4ATF |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Olie | Synthetische olie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fles, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
75W-85, geel
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Kleur | Geel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geel
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4
| Tariefpost | 27101983 |
| Fabrieksadvies voor olie | TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 17C, TE-ML 14A, TE-ML 04D, TE-ML 03D, H55.6335.xx (G607), 97341, 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 339 Typ L1 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
5W-30, API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM dexos2??? superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM dexos2??? superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Lengte [mm] | 2390 |
| Gewicht (kg) | 4,65 |
| Kenletter | 67 |
| Pijpverbinder | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |