×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Skoda 105/120 Versnellingsbakolie
Eurol HPG 80W-90 LSD 2000P 60 Liter
API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, MIL-L-2105D, Liebherr
E110642-60L
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, MIL-L-2105D, Liebherr, New Holland-520B |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
€ 681,24
€ 681,24
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbakolie Castrol 15F13C
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
15F13C
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Vanaf
€ 8,22
Versnellingsbakolie Mobil 201510301041
5W-40, API SN, API SM, API SL
201510301041
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-G2, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, RN0710, RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB-Approval 229.3 |
€ 4.237,75
€ 1.567,97
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatpijp MPM 10999
10999
| Lengte [mm] | 2390 |
| Gewicht (kg) | 4,65 |
| Kenletter | 67 |
| Pijpverbinder | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
€ 4.561,86
€ 4.561,86
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie / Versnellingsbakolie MPM 60000
60000
| Multipurpose Grease EP-2 | |
| Multipurpose Grease EP-2. |
€ 14,28
€ 14,28
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie / Versnellingsbakolie MPM 65000B
65000B
| Lithium Complex grease EP-2 | |
| Lithium Complex grease EP-2. |
€ 17,36
€ 17,36
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie MPM 11205
80W-90, MB 235.0, MAN 342 Typ M1, ZF TE-ML 16B/17B/19B
11205
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | MB 235.0, MAN 342 Typ M1, ZF TE-ML 16B/17B/19B, MIL-L-2105D, API GL-5 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Mineraal olie |
€ 1.104,73
€ 1.104,73
Tijdelijk uitverkocht
€ 216,81
€ 216,81
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Motul 34700
GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2
34700
| API specificaties | GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2, MAN 341 Typ Z1, MAN 341 Typ E1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
€ 3.949,46
€ 1.382,32
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Shell Spirax S4 G 75W-80 Vat 209 Liter 550027991
75W-80, PSA B71 2330, PSA B71 2315, GL-4
550027991
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2330 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2315 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
€ 1.659,37
€ 1.659,37
Tijdelijk uitverkocht