Seat Toledo Versnellingsbakolie
Geel, DCTF-1+, Ford WSS-M2C936-A, MTF-LT-5
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | DCTF-1+, Ford WSS-M2C936-A, MTF-LT-5, BMW Drivelogic 7-spd, PSA DCS 6-speed, MB 236.21, FFL-3, Dia Queen SSTF-I, Renault EDC 6-speed, MB 236.24, Porsche PDK, VW TL 52 182 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -34%
Groen, ZF Lifeguard 9, ZF Lifeguard 8, Jeep ATF LGF8
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Specificatie | ZF Lifeguard 9, ZF Lifeguard 8, Jeep ATF LGF8, ATF 3+ |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie |
- -50%
MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5, Blik, 75W-90
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -65%
ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1:0, Ford WSL-M2C 192-A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
- -65%
ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A, API GL4+
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4+ |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -55%
75W-90, MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5 |
- -60%
5W-30, VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3 |
- -86%
10W-40, Wuling, RN 0710, Renault RN 0700
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-D2, 9.55535-G2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01/505 00, MB-Freigabe 229.3, API SN, ACEA A3/B4 |
- -8%
5W-40, Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-10725, 9.55535-Z2, 9.55535-N2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 229.5, BMW Longlife-01, API SP, ACEA A3/B4 |
- -62%
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
10W-40, API Gasoline SN, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 226.5, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
API Other GL-5, API Other GL-4, 75W-90, Jerrycan
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
- -48%
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
- -63%
80W, 341 Typ Z1, API GL-4, TE-ML 08
| Viscositeit klasse SAE | 80W |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ Z1, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.1, Approval 235.14, DTFR 13B100, TE-ML 17A |
- -62%
80W-90, API GL-4
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-4 |
- -58%
75W-80, 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ Z4, TE-ML 01L, TE-ML 02L, TE-ML 16K |
- -60%
Synthetisch, groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Materiaal | Synthetisch |
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Oude uitvoering |
- -34%
75W-90, MT-1, GL-5, GL-4
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Kleur | Geel |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Lengte [mm] | 60 |
| Fabrieksadvies voor olie | 235.8, G 052 145 S2, MIL-L-2105 E |
| Bundeltype | Fles |
Doos, 75W-90, Volledig synthetisch, Jerrycan
| Hoeveelheid | Doos |
| Lengte [mm] | 300 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Geel |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Fabrieksadvies voor olie | MIL-L-2105 E |
| API specificaties | GL-5, MT-1, GL-4 |
75W-90, Vat, Deels synthetisch, MIL-L-2105 E
| Breedte [mm] | 380,0 |
| Lengte [mm] | 380 |
| Hoogte [mm] | 605 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Bundeltype | Vat |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | MIL-L-2105 E |
| Kleur | Geel |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| API specificaties | GL-4, GL-5, MT-1 |
V99-1017, 75W-90, Vat, geel
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Breedte [mm] | 580,0 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Bundeltype | Vat |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Kleur | Geel |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Olie | Volledig synthetisch |
| API specificaties | MT-1, GL-4, GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | MIL-L-2105 E |
Fles, Synthetisch, W 501 60, TL 521 62
| Lengte [mm] | 60 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | W 501 60, TL 521 62 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Geel |
Jerrycan, Synthetisch, TL 521 62, W 501 60
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | TL 521 62, W 501 60 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Geel |