Seat Alhambra Versnellingsbakolie
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Geel, DCTF-1+, Ford WSS-M2C936-A, MTF-LT-5
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | DCTF-1+, Ford WSS-M2C936-A, MTF-LT-5, BMW Drivelogic 7-spd, PSA DCS 6-speed, MB 236.21, FFL-3, Dia Queen SSTF-I, Renault EDC 6-speed, MB 236.24, Porsche PDK, VW TL 52 182 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -34%
Groen, ZF Lifeguard 9, ZF Lifeguard 8, Jeep ATF LGF8
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Specificatie | ZF Lifeguard 9, ZF Lifeguard 8, Jeep ATF LGF8, ATF 3+ |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie |
- -50%
Synthetisch, groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Materiaal | Synthetisch |
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Oude uitvoering |
- -34%
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
Geel, DCTF-1+, Ford WSS-M2C936-A, MTF-LT-5
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | DCTF-1+, Ford WSS-M2C936-A, MTF-LT-5, BMW Drivelogic 7-spd, PSA DCS 6-speed, MB 236.21, FFL-3, Dia Queen SSTF-I, Renault EDC 6-speed, MB 236.24, Porsche PDK, VW TL 52 182 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie |
- -36%
Volledig synthetisch, Ford MERCON® SP XT-6, BMW 83222305396 (ATF, ZF S671 090 255
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Ford MERCON® SP XT-6, BMW 83222305396 (ATF, ZF S671 090 255, ZF S671 090 253, ZF S671 090 252, VW/Audi G 055 005 A6, VW/Audi G 055 005 A2, VW/Audi G 055 005 A1, LandRover TYK50 0050, Jaguar C2C 8432, Ford WSS-M2C919-D, BMW 83220144137, BMW 83220142516, ATF M 1375.4 |
- -66%
Volledig synthetisch, Ford WSS-M2C922-A1, VW G 052 990 A2, Land Rover STC53016
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Ford WSS-M2C922-A1, VW G 052 990 A2, Land Rover STC53016, Land Rover STC50531, Land Rover LRN402, Jaguar C2S 12120, ATF Type 3100 PL085, ATF Type K17, ATF N402 |
- -76%
Volledig synthetisch, PSA AL4 PR 9736.22, Mercedes A 001 989 2, DTFR 13C110 (MB 236.
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | PSA AL4 PR 9736.22, Mercedes A 001 989 2, DTFR 13C110 (MB 236., Alfa 20HP 1489 1900, ZF S671 090 170, VW/Audi G 052 162 A6, VW/Audi G 052 162 A2, VW/Audi G 052 162 A1, VW TL 52162, Renault DP0, Porsche999.917.547.0, MB 236.11, Land Rover STC4863, Jaguar JLM 20237, BMW 83229407807, BMW 83229407765, ATF LT 71141, ATF LA 2634 |
- -63%
Fiat 9.55550-MZ6 TCT, Dia Queen SSTF-I, Renault EDC (Efficie, Drexler DSG-Getriebe
- -64%
75W, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037 |
- -55%
75W-90, Synthetische olie, VW G 060 726 A2, VW G 052 911 A2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | VW G 060 726 A2, VW G 052 911 A2, VW 501 50, Opel/GM B0401043, Ford M2C-175, API GL-4 |
- -57%
MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2
| Specificatie | MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2, Allison C4/TES-389, GM Dexron IID / IIE, Ford Mercon / M2C138, DTFR 13C100 / 13C140, Allison C4 / TES-389 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02F/03D/04D, Volvo 97340/97341, Voith 55.6335/55.633, MB 236.1/236.5/236.6, MAN 339 Typ Z1 / V1, Voith 55.6335 / 55.6, Volvo 97340 / 97341 |
| Hoeveelheid | Bulk |
VW G 052 182, VW G 0, MB 236.21, Ford M2C200-D2, Ford, PSA Part No 9734 S2
| Vrijgave van de fabrikant | VW G 052 182, VW G 0, MB 236.21, Ford M2C200-D2, Ford, PSA Part No 9734 S2, BMW MTF LT-5, BMW DC |
| Specificatie | Castrol BOT 341/450, Dia Queen SSTF-1, Shell TF DCT-F3, Pentosin FFL-3 |
| Chemische eigenschappen | Dikvloeibaar |
- -67%
MB 236.41/5/10/11/12, Type T, T-II, T-IV, LV, SP, V, Toyota, VW G 052 162, Mercon
| Vrijgave van de fabrikant | MB 236.41/5/10/11/12, Type T, T-II, T-IV, LV, SP, V, Toyota, VW G 052 162, Mercon |
| Specificatie | Honda ATF DW-1, N402, ATF SP II, II, IV, /W, Honda ATF-Z1, Nissan Matic D/J/K/S, Dexron VI (III, II) |
| Chemische eigenschappen | Dikvloeibaar |
- -96%
VW/ Audi G 055 529, VW G 055 536, Volledig synthetisch, BMW MTF LT-5
| Specificatie | VW/ Audi G 055 529, VW G 055 536 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | BMW MTF LT-5, BMW DCTF-1+ |
- -66%
AW4, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | AW4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
DEXRON III (H), Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | DEXRON III (H) |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
VOLVO Powershift6V, RENAULT DCS-6 VEL., CITROEN DSC-6 VEL., PEUGEOT DSC-6 VEL.
Fiat 9.55535-M2, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| API specificaties | SN+ |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 55 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
AW4, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | AW4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
DEXRON III, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | DEXRON III |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
Kan, Synthetisch, Liter, geel
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Geel |
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |