Rover Versnellingsbakolie
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Fles, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
API Other GL-5, DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
- -34%
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
Synthetische olie, Ford XT-7-QCFT Frees, TC JWS3320 K020, Subaru CVT K0425Y07
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | Ford XT-7-QCFT Frees, TC JWS3320 K020, Subaru CVT K0425Y07, Punch Powertrain VT1, RDC15-FB, R0CF15A3, R0CF15A2, Hunan Jianglu 150R, Chery 025CHC/QR025CH, Chery 025CHA-4004011, Ford USA WSS-M2C933-, Ford EU WSS-M2C-928, Chery 025CHA/QR025CH, Chery 018CHA/QR018CH, HMMF Ultra Fluid 082, MB 236.20 (A 001 989, Suzuki S-CVT 99000-2, Honda CVT Fluid 0820, Toyota CVT Fluid TC, Subaru i-CVT Fluid K, Ford Foc.CMax CFT23, VW/Audi G 052 180 A6, VW/Audi G 052 180 A2, VW/Audi G 052 180 A1, VW G 052 516 A2, TL 52180, Punch Powertrain VT3, Punch Powertrain VT2, Opel/GM 1940713, Nissan KLE50 00004, Nissan KLE50 00002, Nissan CVT Fluid NS1, Mini Cooper CVT, Five Hundred CFT30, CVTF WCF-1, Chery CVT25, Chery CVT18, BMW CVT EZL 799A |
- -59%
Volledig synthetisch, Ford WSS-M2C922-A1, VW G 052 990 A2, Land Rover STC53016
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Ford WSS-M2C922-A1, VW G 052 990 A2, Land Rover STC53016, Land Rover STC50531, Land Rover LRN402, Jaguar C2S 12120, ATF Type 3100 PL085, ATF Type K17, ATF N402 |
- -76%
Deels synthetische olie, Voith H55.6336.3x Ex, VOLVO Trans Oil 9734, DTFR 13C170 (MB 236.
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | Voith H55.6336.3x Ex, VOLVO Trans Oil 9734, DTFR 13C170 (MB 236., Allison TES-389 AA-3, DTFR 13C100 (MB 236., ZF TE-ML 25B (ZF0016, ZF TE-ML 20B (ZF0016, ZF TE-ML 14B (ZF0016, ZF TE-ML 04D (ZF0016, Allison C4-32642009, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16R, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 02F, VOLVO 1161621, VOLVO 1161521, Nissan, MB 236.9, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.10, MAN 339 Z2, MAN 339 Z1, MAN 339 V1, GM Dexron® III H, GM Dexron® III F, GM Dexron® II E, Ford MERCON M-940717, Caterpillar TO-2 |
- -76%
Deels synthetische olie, DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith H55.6335.xx, Renk Doromat, MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Z1, GM Dexron® II D, Ford SQM-9010B, Ford MERCON®, Ford M2C-185A, Ford M2C-166H, Ford M2C-138 CJ, CVT, Caterpillar TO-2, Allison C4, Allison C3 |
- -63%
75W-80, Volledig synthetisch, Hyundai 02200-00130, Honda 08261-99964MTF
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Hyundai 02200-00130, Honda 08261-99964MTF, BMW 23007533513 MTF2, BMW 83220309031 MTF1, VW/Audi G 055 538 A2, MTF-94 Fluid (LR/MG), MB 235.10 (A 001 989, VW/Audi G 052 911 A2, VOLVO 1161745, VOLVO 1161681, Toyota MTF XT4447 M+, Toyota MTF ETL8997B, Toyota MTF 97309, Toyota 08885-00705, Subaru K0321-F0090, PSA B71 2330, Peugeot 9730A2, Nissan KE91699932R, Nissan 999MP-MTF20P, Mitsubishi MZ312644, Mitsubishi 3005401, Land Rover TYK500030, Land Rover STC 9158, Land Rover STC 9157, Honda 08798-9031 MTF, GM 88861801, GM 88861800, GM 1940711, Ford WSS-M2C200-D2, Ford WSS-M2C200-C3, Ford 1547953, Ford 1382914, Fiat F178.B06, Fiat 9.55550-MZ2, Fiat 14621616, Audi G055532, Audi G052532, API MT-1, API GL-4, AC Delco 10-403 |
- -8%
75W, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037 |
- -55%
75W-80, Deels synthetische olie, PSA B71 2315, API GL-4
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | PSA B71 2315, API GL-4 |
- -64%
75W-90, Synthetische olie, VW G 060 726 A2, VW G 052 911 A2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | VW G 060 726 A2, VW G 052 911 A2, VW 501 50, Opel/GM B0401043, Ford M2C-175, API GL-4 |
- -57%
Mineraal olie, DTFR 13B100 (MB 235., ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02A
| Olie | Mineraal olie |
| Specificatie | DTFR 13B100 (MB 235., ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02A, MIL-L-2105 D, MB-Freigabe 235.1, MB 235.14, MAN 341 Z1, MAN 341 E1, Ford SQM-2C-9008 A, API GL-4 |
- -69%
Jerrycan, Mineraal olie, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02A
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
| Specificatie | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02A, MIL-L-2105 D, MB-Freigabe 235.1, MB 235.14, MAN 341 Z1, MAN 341 E1, Ford SQM-2C-9008 A, API GL-4, DTFR 13B100 (MB 235. |
- -65%
Mineraal olie, DTFR 13B100 (MB 235., ZF TE-ML 19A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 90 |
| Olie | Mineraal olie |
| Specificatie | DTFR 13B100 (MB 235., ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 16A, ZF TE-ML 02B, MIL-L-2105 D, MB 235.14, MAN 341 Z1, MAN 341 E1, Ford SQM-2C-9008 A, API GL-4 |
- -70%
0W-30, Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
| Specificatie | Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus, API SM, ACEA A7/B7, ACEA A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus, API SM, ACEA A7/B7, ACEA A5/B5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
- -65%
75W-140, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -65%
75W-90, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -64%
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
- -63%