Renault Twingo Versnellingsbakolie
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 52 529, VW TL 52 182, VW G 055 529, VW G 055 512
- -65%
Fiat 9.55550-MZ6 TCT, Dia Queen SSTF-I, Renault EDC (Efficie, Drexler DSG-Getriebe
- -64%
Deels synthetische olie, DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith H55.6335.xx, Renk Doromat, MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Z1, GM Dexron® II D, Ford SQM-9010B, Ford MERCON®, Ford M2C-185A, Ford M2C-166H, Ford M2C-138 CJ, CVT, Caterpillar TO-2, Allison C4, Allison C3 |
- -63%
75W, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037 |
- -55%
75W-80, Deels synthetische olie, PSA B71 2315, API GL-4
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | PSA B71 2315, API GL-4 |
- -64%
MB 236.6, MB 236.2, Dexron B, II, IID, ATF Type A Suffix A
| Vrijgave van de fabrikant | MB 236.6, MB 236.2, Dexron B, II, IID, ATF Type A Suffix A |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -67%
Renault TRT 75W80, Renault TRJ 75W80, EZL 848, PSA B71 2330
| Vrijgave van de fabrikant | Renault TRT 75W80, Renault TRJ 75W80, EZL 848, PSA B71 2330 |
| Specificatie | API GL-3, API GL-4, Gear Oil |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Lichte motorolie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
- -63%
Renault TRT 75W80, Renault TRJ 75W80, EZL 848, PSA B71 2330
| Vrijgave van de fabrikant | Renault TRT 75W80, Renault TRJ 75W80, EZL 848, PSA B71 2330 |
| Specificatie | API GL-3, API GL-4, Gear Oil |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Lichte motorolie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
- -62%
| Lengte [mm] | 680 |
| Gewicht (kg) | 2,980 |
| Kenletter | 62 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
| Gewicht (kg) | 4,080 |
| Kenletter | 63 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
| Gewicht (kg) | 6,120 |
| Kenletter | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
| Gewicht (kg) | 8,500 |
| Kenletter | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
| Gewicht (kg) | 4,450 |
| Kenletter | 62 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
| Gewicht (kg) | 5,150 |
| Kenletter | 52 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
| Gewicht (kg) | 4,370 |
| Kenletter | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
| Gewicht (kg) | 6,110 |
| Kenletter | 53 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |