Renault Talisman Versnellingsbakolie
Synthetisch, Renault DW5, Ford F-DC, BMW DCTF 2
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault DW5, Ford F-DC, BMW DCTF 2, Ford WSS-M2C218-A1, MB 236.24, MB 236.25, BMW Drivelogic 7-spe, MB 239.21 |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Synthetisch, Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1
| Hoogte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1, Ford F-DC, MB 236.24, MB 236.25, BMW DCTF 2, BMW Drivelogic 7-spe |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Synthetisch, Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1
| Hoogte [mm] | 385 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Lengte [mm] | 289 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1, Ford F-DC, BMW DCTF 2, BMW Drivelogic 7-spe |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Synthetisch, Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1
| Hoogte [mm] | 605 |
| Breedte [mm] | 380 |
| Lengte [mm] | 380 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1, Ford F-DC, MB 236.25, BMW DCTF 2, BMW Drivelogic 7-spe, MB 236.24 |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Synthetisch, Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1
| Hoogte [mm] | 880 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1, Ford F-DC, MB 236.25, BMW DCTF 2, MB 236.24, BMW Drivelogic 7-spe |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Synthetisch, Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1
| Hoogte [mm] | 1117 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1, Ford F-DC, MB 236.24, BMW DCTF 2, BMW Drivelogic 7-spe, MB 236.25 |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 52 529, VW TL 52 182, VW G 055 529, VW G 055 512
- -65%
730DHB/DHC 7DC T300, Hyundai/Kia 04300-2N, GWM 7DCT450, VW TL 52529-C
- -65%
DCT Getrag, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | DCT Getrag |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Geel |
DCTF GETRAG 3G, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | DCTF GETRAG 3G |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Geel |
Fiat 9.55550-MZ6 TCT, Dia Queen SSTF-I, Renault EDC (Efficie, Drexler DSG-Getriebe
- -64%
75W, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037 |
- -55%
VW G 052 182, VW G 0, MB 236.21, Ford M2C200-D2, Ford, PSA Part No 9734 S2
| Vrijgave van de fabrikant | VW G 052 182, VW G 0, MB 236.21, Ford M2C200-D2, Ford, PSA Part No 9734 S2, BMW MTF LT-5, BMW DC |
| Specificatie | Castrol BOT 341/450, Dia Queen SSTF-1, Shell TF DCT-F3, Pentosin FFL-3 |
| Chemische eigenschappen | Dikvloeibaar |
- -67%
VW G 052 182, Volledig synthetisch, MB 239.21, MB 236.25
| Specificatie | VW G 052 182 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 239.21, MB 236.25, MB 236.24, MB 236.21, Ford M2C936A |
- -65%
| Lengte [mm] | 680 |
| Gewicht (kg) | 2,980 |
| Kenletter | 62 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
| Gewicht (kg) | 4,080 |
| Kenletter | 63 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
| Gewicht (kg) | 6,120 |
| Kenletter | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
| Gewicht (kg) | 8,500 |
| Kenletter | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4
| Fabrieksadvies voor olie | TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 17C, TE-ML 14A, TE-ML 04D, TE-ML 03D, H55.6335.xx (G607), 97341, 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 339 Typ L1 |
- -55%
BMW DCTF-1+, BMW 7-speed Getrag
- -55%
VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71, MTF LT-3
- -65%