Renault Safrane Versnellingsbakolie
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Ford WSS-M2C 961-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 946-A, Ford WSS-M2C 929-A
| Fabrieksadvies voor olie | Ford WSS-M2C 961-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 946-A, Ford WSS-M2C 929-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, GM 6094M, GM dexos1 Gen 3 |
| Niet geschikt voor brandstoftype | Diesel |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| API specificaties | SP, SN+ |
| ILSAC specificaties | GF-5, GF-6A |
| Bundeltype | Fles |
Ford WSS-M2C 961-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 946-A, Ford WSS-M2C 929-A
| Fabrieksadvies voor olie | Ford WSS-M2C 961-A, Ford WSS-M2C 946-B1, Ford WSS-M2C 946-A, Ford WSS-M2C 929-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, GM 6094M, GM dexos1 Gen 3 |
| Niet geschikt voor brandstoftype | Diesel |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| API specificaties | SP, SN+ |
| ILSAC specificaties | GF-5, GF-6A |
| Bundeltype | Jerrycan |
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Jerrycan, Bevat mineraalolie, Ford Mercon, Voith 55,6335,32
| Lengte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Fabrieksadvies voor olie | Ford Mercon, Voith 55,6335,32, Mercedes Benz 236,1, ZF TE-ML 04D, GM Dexron II D, MAN 339 Typ Z-1/V-1, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 11A, Allison C-4, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 03D, CAT TO-2 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Rood |
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A)
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A), Mercon, MB 236.6, III H, Ford ESP-M2C 166-H, Dexron III G, Caterpillar TO-2, Allison C4/TES 389, 14B, 11B, 11A, 09 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03D, ZF Freigabenummer ZF, Voith H55.6335.XX (G, MB-Freigabe 236.1, MAN 339 Typ L1, DTFR 13C100 (236.1), 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 17C, 14A, 04D |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
- -50%
10W-40, API SL, ACEA A3/B4
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SL, ACEA A3/B4 |
- -59%
15W-40, MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271, Caterpillar TO-2 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS, MIL-L 2104 E/46152 D, API SJ/CF-4, Allison C4, ACEA A2, B3, E2 |
- -61%
10W-40, Wuling, RN 0710, Renault RN 0700
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-D2, 9.55535-G2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01/505 00, MB-Freigabe 229.3, API SN, ACEA A3/B4 |
- -8%
5W-30, IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1, 913-C, 913-B |
| Vrijgave van de fabrikant | Jaguar, Ford WSS-M2C 913-D, API SL, ACEA A5/B5, Land Rover STJLR.03 |
- -65%
5W-40, Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-10725, 9.55535-Z2, 9.55535-N2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 229.5, BMW Longlife-01, API SP, ACEA A3/B4 |
- -62%
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -70%
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -64%
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
- -34%
Volledig synthetisch, PSA AL4 PR 9736.22, Mercedes A 001 989 2, DTFR 13C110 (MB 236.
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | PSA AL4 PR 9736.22, Mercedes A 001 989 2, DTFR 13C110 (MB 236., Alfa 20HP 1489 1900, ZF S671 090 170, VW/Audi G 052 162 A6, VW/Audi G 052 162 A2, VW/Audi G 052 162 A1, VW TL 52162, Renault DP0, Porsche999.917.547.0, MB 236.11, Land Rover STC4863, Jaguar JLM 20237, BMW 83229407807, BMW 83229407765, ATF LT 71141, ATF LA 2634 |
- -63%
Deels synthetische olie, DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith H55.6335.xx, Renk Doromat, MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Z1, GM Dexron® II D, Ford SQM-9010B, Ford MERCON®, Ford M2C-185A, Ford M2C-166H, Ford M2C-138 CJ, CVT, Caterpillar TO-2, Allison C4, Allison C3 |
- -63%
75W-80, Volledig synthetisch, Hyundai 02200-00130, Honda 08261-99964MTF
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Hyundai 02200-00130, Honda 08261-99964MTF, BMW 23007533513 MTF2, BMW 83220309031 MTF1, VW/Audi G 055 538 A2, MTF-94 Fluid (LR/MG), MB 235.10 (A 001 989, VW/Audi G 052 911 A2, VOLVO 1161745, VOLVO 1161681, Toyota MTF XT4447 M+, Toyota MTF ETL8997B, Toyota MTF 97309, Toyota 08885-00705, Subaru K0321-F0090, PSA B71 2330, Peugeot 9730A2, Nissan KE91699932R, Nissan 999MP-MTF20P, Mitsubishi MZ312644, Mitsubishi 3005401, Land Rover TYK500030, Land Rover STC 9158, Land Rover STC 9157, Honda 08798-9031 MTF, GM 88861801, GM 88861800, GM 1940711, Ford WSS-M2C200-D2, Ford WSS-M2C200-C3, Ford 1547953, Ford 1382914, Fiat F178.B06, Fiat 9.55550-MZ2, Fiat 14621616, Audi G055532, Audi G052532, API MT-1, API GL-4, AC Delco 10-403 |
- -8%
0W-30, Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
| Specificatie | Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus, API SM, ACEA A7/B7, ACEA A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus, API SM, ACEA A7/B7, ACEA A5/B5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
- -65%
75W-80, 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ Z4, TE-ML 01L, TE-ML 02L, TE-ML 16K |
- -60%
MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2
| Specificatie | MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2, Allison C4/TES-389, GM Dexron IID / IIE, Ford Mercon / M2C138, DTFR 13C100 / 13C140, Allison C4 / TES-389 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02F/03D/04D, Volvo 97340/97341, Voith 55.6335/55.633, MB 236.1/236.5/236.6, MAN 339 Typ Z1 / V1, Voith 55.6335 / 55.6, Volvo 97340 / 97341 |
| Hoeveelheid | Bulk |
Dexron III, Dexron IID, Dexron IIE, Dexron II
| Vrijgave van de fabrikant | Dexron III, Dexron IID, Dexron IIE |
| Olie | Diesel lichte motorolie |
- -62%
MB 236.6, MB 236.2, Dexron B, II, IID, ATF Type A Suffix A
| Vrijgave van de fabrikant | MB 236.6, MB 236.2, Dexron B, II, IID, ATF Type A Suffix A |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -67%
MB 236.41/5/10/11/12, Type T, T-II, T-IV, LV, SP, V, Toyota, VW G 052 162, Mercon
| Vrijgave van de fabrikant | MB 236.41/5/10/11/12, Type T, T-II, T-IV, LV, SP, V, Toyota, VW G 052 162, Mercon |
| Specificatie | Honda ATF DW-1, N402, ATF SP II, II, IV, /W, Honda ATF-Z1, Nissan Matic D/J/K/S, Dexron VI (III, II) |
| Chemische eigenschappen | Dikvloeibaar |
- -96%
Fiat 9.55535-M2, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| API specificaties | SN+ |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 55 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |