Renault Messenger Versnellingsbakolie
80W-90, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12E
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 04G, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | SAE J2360, MIL-PRF-2105E, MIL-L-2105D, Iveco, DTFR 12B100, DAF, API MT-1, API GL-5, API GL-4, API GL-3 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607)
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607), MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138, Ford 166-H, DTFR 13C140, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, 75W-90, Fles
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | US MIL-PRF-2105E |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 50, VW G 009 317, Deels synthetische olie, Volvo 97308, 97309
| Specificatie | VW G G 50, VW G 009 317 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97308, 97309, FIAT 9.55550-MZ1, BMW MTF LT-2 |
| API specificaties | GL-4+, GL-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAN 341 Typ E3, IVECO, ZF TE-ML 01L, DAF
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 01L, 000 km or 3 years), Volvo 97305, DAF
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DTFR 13B150 (MB 235., MAN 341 Typ E3, Volvo 97305, IVECO
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02L, MAN 341 Typ E3, Volvo 97307, ZF TE-ML 08
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 05A/07A/08A, PSA Peugeot Citroën
| Specificatie | API GL-5, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 05A/07A/08A, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
API GL-5, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D, ZF TE-ML 05A/07A/08A
| Specificatie | API GL-5, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D, ZF TE-ML 05A/07A/08A, MAN 342 Type M2 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 05A/07A/08A, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 05A/07A/08A, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën, MAN 342 Type M2 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D, MAN 342 Type M2
| Specificatie | API GL-5, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 05A/07A/08A |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MAN 342 Type M2, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën
| Specificatie | API GL-5, MAN 342 Type M2, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën, ZF TE-ML 05A/07A/08A |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 02B/05A/07A, DTFR 12B100 (MB 235.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAN 342 Type M2, DAF, DTFR 12B100 (MB 235., MAN M 3343 Typ M
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 341 Typ Z2, MAN M 3343 Typ M, MAN 342 Type M2
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, Mack GO-J, Arvin Meritor 076-N, ZF TE-ML 02B/05B/07A
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 341 Typ E3, DTFR 12B140 (MB 235., Volvo 97312
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAN 341 Typ Z2, DETROIT DIESEL DFS93, MAN 341 Typ E3, IVECO
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, Arvin Meritor 076-N, MAN 342 Typ S1, Volvo 97312
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAN 342 Typ M3, DTFR 12B140 (MB 235., Scania STO 1:0, MAN 342 Typ S1
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-4, MIL-L-2105, Jerrycan, Mineraal olie
| Specificatie | API GL-4, MIL-L-2105 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-4, MIL-L-2105, Vat, Mineraal olie
| Specificatie | API GL-4, MIL-L-2105 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-4, MIL-L-2105, Vat, Mineraal olie
| Specificatie | API GL-4, MIL-L-2105 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, MB 229.1, API SL, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SL, ACEA A3/B3 |
- -86%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4
| Tariefpost | 27101983 |
| Fabrieksadvies voor olie | TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 17C, TE-ML 14A, TE-ML 04D, TE-ML 03D, H55.6335.xx (G607), 97341, 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 339 Typ L1 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)