Renault Megane Versnellingsbakolie
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Fles, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
- -34%
5W-30, API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM dexos2??? superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
Volledig synthetisch, KLE2300002 Matic J, 4031610 ATF Fluid J3, Nissan 999MP-MTS00P
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | KLE2300002 Matic J, 4031610 ATF Fluid J3, Nissan 999MP-MTS00P, Nissan 999MP-MTJ00P, Nissan KLE24 00002 M, Nissan KE908-99932 M, Mitsubishi MZ313771, Renault Matic J6 |
- -64%
Synthetische olie, CVT Green2 990N0-22B, Nissan KLE53-00004, Nissan KLE53-00002
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | CVT Green2 990N0-22B, Nissan KLE53-00004, Nissan KLE53-00002, Mitsubishi MZ320288, Mitsubishi MZ320262, Mitsubishi MZ320261, Mitsubishi MZ102658, ATF NS-3, ATF J4, 999MP-NS300P |
- -63%
Deels synthetische olie, Voith H55.6336.3x Ex, VOLVO Trans Oil 9734, DTFR 13C170 (MB 236.
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | Voith H55.6336.3x Ex, VOLVO Trans Oil 9734, DTFR 13C170 (MB 236., Allison TES-389 AA-3, DTFR 13C100 (MB 236., ZF TE-ML 25B (ZF0016, ZF TE-ML 20B (ZF0016, ZF TE-ML 14B (ZF0016, ZF TE-ML 04D (ZF0016, Allison C4-32642009, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16R, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 02F, VOLVO 1161621, VOLVO 1161521, Nissan, MB 236.9, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.10, MAN 339 Z2, MAN 339 Z1, MAN 339 V1, GM Dexron® III H, GM Dexron® III F, GM Dexron® II E, Ford MERCON M-940717, Caterpillar TO-2 |
- -76%
Fiat 9.55550-MZ6 TCT, Dia Queen SSTF-I, Renault EDC (Efficie, Drexler DSG-Getriebe
- -64%
Deels synthetische olie, DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith H55.6335.xx, Renk Doromat, MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Z1, GM Dexron® II D, Ford SQM-9010B, Ford MERCON®, Ford M2C-185A, Ford M2C-166H, Ford M2C-138 CJ, CVT, Caterpillar TO-2, Allison C4, Allison C3 |
- -63%
75W-85, Volledig synthetisch, Hyundai 08950-00020-, DTFR 13B150 (MB 235.
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Hyundai 08950-00020-, DTFR 13B150 (MB 235., MB 235.4 (A 001 989, MTF BOT 0063 F35/MU3, VW G 052 513, Toyota 08885-81060, Toyota 08885-02606, Opel/GM B0402071, Nissan KLD26-75802, Nissan KE91699942, Nissan KE91699931, Nissan 999MP-MTF00P, MTF BOT 402, Mitsubishi 3717610, Hyundai 04300-00140, Hyundai 04300-00110, GM 93740319, GM 1940182, Fiat 9.55550-MZ1, API GL-5, API GL-4 |
75W-80, Volledig synthetisch, Hyundai 02200-00130, Honda 08261-99964MTF
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Hyundai 02200-00130, Honda 08261-99964MTF, BMW 23007533513 MTF2, BMW 83220309031 MTF1, VW/Audi G 055 538 A2, MTF-94 Fluid (LR/MG), MB 235.10 (A 001 989, VW/Audi G 052 911 A2, VOLVO 1161745, VOLVO 1161681, Toyota MTF XT4447 M+, Toyota MTF ETL8997B, Toyota MTF 97309, Toyota 08885-00705, Subaru K0321-F0090, PSA B71 2330, Peugeot 9730A2, Nissan KE91699932R, Nissan 999MP-MTF20P, Mitsubishi MZ312644, Mitsubishi 3005401, Land Rover TYK500030, Land Rover STC 9158, Land Rover STC 9157, Honda 08798-9031 MTF, GM 88861801, GM 88861800, GM 1940711, Ford WSS-M2C200-D2, Ford WSS-M2C200-C3, Ford 1547953, Ford 1382914, Fiat F178.B06, Fiat 9.55550-MZ2, Fiat 14621616, Audi G055532, Audi G052532, API MT-1, API GL-4, AC Delco 10-403 |
- -8%
75W, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037 |
- -55%
75W-80, Deels synthetische olie, PSA B71 2315, API GL-4
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | PSA B71 2315, API GL-4 |
- -64%
0W-30, Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
| Specificatie | Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus, API SM, ACEA A7/B7, ACEA A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus, API SM, ACEA A7/B7, ACEA A5/B5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
- -65%
75W-80, 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ Z4, TE-ML 01L, TE-ML 02L, TE-ML 16K |
- -60%
MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2
| Specificatie | MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2, Allison C4/TES-389, GM Dexron IID / IIE, Ford Mercon / M2C138, DTFR 13C100 / 13C140, Allison C4 / TES-389 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02F/03D/04D, Volvo 97340/97341, Voith 55.6335/55.633, MB 236.1/236.5/236.6, MAN 339 Typ Z1 / V1, Voith 55.6335 / 55.6, Volvo 97340 / 97341 |
| Hoeveelheid | Bulk |
Dexron III, Dexron IID, Dexron IIE, Dexron II
| Vrijgave van de fabrikant | Dexron III, Dexron IID, Dexron IIE |
| Olie | Diesel lichte motorolie |
- -62%
VW G052 190, 180, 51, Toyota CVT FE/TC,DEX, Honda HCF-2, GM19407, Subaru Lineartronic
| Vrijgave van de fabrikant | VW G052 190, 180, 51, Toyota CVT FE/TC,DEX, Honda HCF-2, GM19407, Subaru Lineartronic, Suzuki CVT Fluid Gre |
| Specificatie | Special ATF EM-CVT, Nissan NS-1,NS-2,NS-, Daihatsu Ammix CVT D, Ford Mercon C, Ford WSS-M2C933-A,WS |
| Chemische eigenschappen | Dikvloeibaar |
- -70%
VW G 052 182, VW G 0, MB 236.21, Ford M2C200-D2, Ford, PSA Part No 9734 S2
| Vrijgave van de fabrikant | VW G 052 182, VW G 0, MB 236.21, Ford M2C200-D2, Ford, PSA Part No 9734 S2, BMW MTF LT-5, BMW DC |
| Specificatie | Castrol BOT 341/450, Dia Queen SSTF-1, Shell TF DCT-F3, Pentosin FFL-3 |
| Chemische eigenschappen | Dikvloeibaar |
- -67%
MB 236.6, MB 236.2, Dexron B, II, IID, ATF Type A Suffix A
| Vrijgave van de fabrikant | MB 236.6, MB 236.2, Dexron B, II, IID, ATF Type A Suffix A |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -67%
Renault TRT 75W80, Renault TRJ 75W80, EZL 848, PSA B71 2330
| Vrijgave van de fabrikant | Renault TRT 75W80, Renault TRJ 75W80, EZL 848, PSA B71 2330 |
| Specificatie | API GL-3, API GL-4, Gear Oil |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Lichte motorolie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
- -63%
Renault TRT 75W80, Renault TRJ 75W80, EZL 848, PSA B71 2330
| Vrijgave van de fabrikant | Renault TRT 75W80, Renault TRJ 75W80, EZL 848, PSA B71 2330 |
| Specificatie | API GL-3, API GL-4, Gear Oil |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Lichte motorolie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
- -62%
730DHB/DHC 7DC T300, Hyundai/Kia 04300-2N, GWM 7DCT450, VW TL 52529-C
- -65%
AW4, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | AW4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |