×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Peugeot 308 Sw Versnellingsbakolie
Versnellingsbakolie Vaico V60-0517
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0517
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 5.156,54
€ 5.156,54
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0518
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0518
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 24.543,12
€ 24.543,12
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Febi Bilstein 197771
MAZDA ATF A7, Ford WSS-M2C949-A, Ford MERCON ULV, DEXRON ULV
197771
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MAZDA ATF A7, Ford WSS-M2C949-A, Ford MERCON ULV, DEXRON ULV, BMW ATF 7, AISIN WARNER AW-2 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
€ 145,87
€ 91,90
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Valvoline VALATFCVT
VW/ Audi G 055 190, VW G 060 162 (Lifegu, Synthetische olie, Toyota CVTF TC
VALATFCVT
| Specificatie | VW/ Audi G 055 190, VW G 060 162 (Lifegu |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Toyota CVTF TC, Toyota ATF t-IV, MB 236.91, MB 236.20, GM Dexron III H, Ford Mercon LV, Ford Mercon C, Chrysler ATF +4, Aisin Warner JWS 330 |
€ 5.287,45
€ 1.797,73
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Ravenol 1211146
Volledig synthetisch, PSA 16 350 560 80 (8, VW G 053 001 A2 (8-S, BMW 83222413477 (8-S
1211146
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | PSA 16 350 560 80 (8, VW G 053 001 A2 (8-S, BMW 83222413477 (8-S, VOLVO 31492173 (8-Sp, VOLVO 31492172 (8-Sp, Mini Cooper CVT, Citroën EAT8, BMW/Mini GA8F22AW, BMW ATF 7, ATF AW-2 |
€ 5.305,95
€ 1.432,60
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Ravenol 1211146-010-01-999
Jerrycan, Volledig synthetisch, PSA 16 350 560 80 (8, VW G 053 001 A2 (8-S
1211146-010-01-999
| Inhoud [liter] | 10 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | PSA 16 350 560 80 (8, VW G 053 001 A2 (8-S, BMW 83222413477 (8-S, VOLVO 31492173 (8-Sp, VOLVO 31492172 (8-Sp, Mini Cooper CVT, Citroën EAT8, BMW/Mini GA8F22AW, BMW ATF 7, ATF AW-2 |
€ 902,83
€ 352,10
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Ravenol 1221104
75W, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8
1221104
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037 |
€ 8.414,30
€ 3.786,44
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Swag 33 11 1635
MAZDA ATF A7, Ford WSS-M2C949-A, Ford MERCON ULV, DEXRON ULV
33 11 1635
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MAZDA ATF A7, Ford WSS-M2C949-A, Ford MERCON ULV, DEXRON ULV, BMW ATF 7, AISIN WARNER AW-2 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
€ 677,60
€ 406,56
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Tcmatic 109.000.2032
ATF7, Kan, Synthetisch, Liter
109.000.2032
| Specificatie | ATF7 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
€ 616,62
€ 616,62
Tijdelijk uitverkocht
Olie, automatische transmissie Tcmatic 109.000.2532
DEXRON ULV, G060540, G053001, ATF7
109.000.2532
| Specificatie | DEXRON ULV, G060540, G053001, ATF7 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
€ 770,77
€ 770,77
Tijdelijk uitverkocht