×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes ML Versnellingsbakolie
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503040
85W-90, API GL-5, 342 Typ M1
201520503040
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | 342 Typ M1, API GL-5, TE-ML 07A |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.0, DTFR 12B100, TE-ML 16C, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
€ 4.099,38
€ 1.516,77
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Mobil 201530201015
Zotye CVTs, VW/Audi G 052 516, VW/Audi G 052 180, Volvo CVT 4959 fluid
201530201015
Fabrieksadvies voor olie: Zotye CVTs, VW/Audi G 052 516, VW/Audi G 052 180, Volvo CVT 4959 fluid, Toyota CVTF TC fluid, Toyota CVTF FE fluid, Suzuki NS-2 fluid, Suzuki CVTF TC fluid, Suzuki CVTF 4401, Suzuki CVTF 3320, Suzuki CVT Green 2, Suzuki CVT Green 1, Suzuki CVT Green 1V, Subaru NS-2 fluid,...
€ 8.124,50
€ 3.006,06
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201530202010
Type A suffix A, DTFR 13C120
201530202010
| Fabrieksadvies voor olie | Type A suffix A |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 13C120, 236.2 |
€ 693,27
€ 235,71
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Liqui Moly 20624
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
20624
Fabrieksadvies voor olie: VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR, Nissan AT-Matic S Fl, Mitsubishi Dia Queen, MB 236.12/236.14, Mazda ATF FZ, Matic P, M-1375.4, Land Rover TYK 50005, JWS 3324 (Aisin Warn, JASO 1A-LV, Isuzu ATF WSI, Hyundai SP-IV, Honda ATF DW-1, Honda ATF 3.1, G 060 162, G 055 5...
€ 6.522,15
€ 2.347,98
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Liqui Moly 20662
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
20662
Fabrieksadvies voor olie: VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR, Nissan AT-Matic S Fl, Mitsubishi Dia Queen, MB 236.12/236.14, Mazda ATF FZ, Matic P, M-1375.4, Land Rover TYK 50005, JWS 3324 (Aisin Warn, JASO 1A-LV, Isuzu ATF WSI, Hyundai SP-IV, Honda ATF DW-1, Honda ATF 3.1, G 060 162, G 055 5...
€ 250,86
€ 87,80
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Liqui Moly P000221
85W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen
P000221
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen, Sperrdifferential), GM B 040 1010, DAF, 97311 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 D, API GL5 |
€ 87,81
€ 28,98
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Cardan olie (Differentieel) Liqui Moly P000315
10W-40, Wuling, RN 0710, Renault RN 0700
P000315
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-D2, 9.55535-G2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01/505 00, MB-Freigabe 229.3, API SN, ACEA A3/B4 |
€ 1.782,05
€ 1.639,49
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Motorolie Liqui Moly P000325
5W-30, Toyota, Suzuki, Subaru
P000325
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Suzuki, Subaru, RN 0710*, Renault RN 0700*, Nissan, Mitsubishi, MB 229.31/229.51, Lexus, Kia, Infiniti, Hyundai, Honda, Fiat 9.55535-S1, Alpine, *Ausnahme |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 17, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 226.52, API SP, ACEA C2/C3, 229.52 |
€ 7.600,69
€ 2.812,26
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Liqui Moly P000385
ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A
P000385
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A, 11, 04D |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.3, DTFR 38B100 (236.3), Dexron II D |
€ 99,41
€ 23,86
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Valvoline VALATFCVT
VW/ Audi G 055 190, VW G 060 162 (Lifegu, Synthetische olie, Toyota CVTF TC
VALATFCVT
| Specificatie | VW/ Audi G 055 190, VW G 060 162 (Lifegu |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Toyota CVTF TC, Toyota ATF t-IV, MB 236.91, MB 236.20, GM Dexron III H, Ford Mercon LV, Ford Mercon C, Chrysler ATF +4, Aisin Warner JWS 330 |
€ 5.287,45
€ 1.797,73
- -66%
Tijdelijk uitverkocht