×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Suzuki Vitara Temperatuursensor
Temperatuursensor NRF 727151
Geschroefd, M12x1.5
727151
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 8942212010 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 11,86
€ 4,27
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 115
1/8-27NPT, rood
530 115
| Schroefdraadmaat | 1/8-27NPT |
| Sleutelwijdte | 13 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Rood |
€ 10,91
€ 10,91
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 542
M14x1,25
530 542
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 20 |
€ 28,74
€ 28,74
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V64-72-0002
1/8 x 28 BSP
V64-72-0002
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 28 BSP |
| Aantal contacten | 1 |
€ 8,06
€ 11,60
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V70-72-0003
Groen, Met afdichtring, Met pakking, M12x1,5
V70-72-0003
| Behuizingskleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
€ 12,83
€ 8,85
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
€ 11,88
€ 11,05
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.2320
GENUINE, 34850-50A00, 1/8
82.2320
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 34850-50A00 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Zwart |
€ 16,90
€ 16,90
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5622006
Groen, M12x1.5
J5622006
| Kleurmarkering | Groen |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
€ 28,98
€ 8,70
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur KW 422 339
M14x1,5
422 339
| Inbouwhoek | 90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 161,22
€ 161,22
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur KW 422 360
M14x1,5
422 360
| Inbouwhoek | 90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 159,91
€ 159,91
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,37
€ 13,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 12,33
€ 12,33
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Maxgear 21-0224
1/8" - 28, Messing
21-0224
| Schroefdraadmaat | 1/8" - 28 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Materiaal | Messing |
€ 8,68
€ 2,35
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Blue Print ADT37220
M12 x 1,5, groen, Met afdichtring
ADT37220
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 14,19
€ 7,95
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33240
Zwart, M 12x1.5
33240
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1.5 |
€ 37,29
€ 16,03
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33475
M12x125, NTC, bruin
33475
| Schroefdraadmaat | M12x125 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Bruin |
€ 31,75
€ 17,46
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
€ 64,06
€ 30,75
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
€ 34,94
€ 16,42
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33795
M 12x1,5, blauw
33795
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 37,29
€ 16,03
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12510
Met kabel, Ovaal
12510
| Voor OE nummer | 55284461 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Modeljaar vanaf | 2017 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 83,44
€ 83,44
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82032
M12x1,5, 19 mm, NTC
82032
| Voor OE nummer | 8942220010 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 12,50
€ 8,75
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82070
1365057F00000, M 12x1,5, 19 mm, Ovaal
82070
| Voor OE nummer | 1365057F00000 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821002
3485050A00, 1/8" BSPT, NTC
821002
| Voor OE nummer | 3485050A00 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Zwart |
€ 17,33
€ 14,04
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82139
1338A6, M 12x1,5, geel
82139
| Voor OE nummer | 1338A6 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Geel |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82437
1/8"-27 NPTF, NTC
82437
| Voor OE nummer | 52650 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"-27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Behuizingskleur | Rood |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 11,31
€ 8,26
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82446
1/8" BSPT, zwart
82446
| Voor OE nummer | 8342087703000 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 5,37
€ 5,37
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken