×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Fluence Temperatuursensor
€ 14,50
€ 20,58
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473114
T5, voor roetfilter
1473114
| Positie / graad | T5 |
| Totale lengte [mm] | 865 |
| Kabellengte [mm] | 770 |
| Uitlaatsysteem | Voor roetfilter |
€ 113,55
€ 113,55
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473116
T4, Na turbolader
1473116
| Positie / graad | T4 |
| Totale lengte [mm] | 350 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Uitlaatsysteem | Na turbolader |
€ 110,39
€ 110,39
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473117
T4, na roetfilter
1473117
| Positie / graad | T4 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Uitlaatsysteem | Na roetfilter |
€ 101,42
€ 101,42
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473181
T3, Voor turbolader
1473181
| Positie / graad | T3 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Uitlaatsysteem | Voor turbolader |
€ 96,13
€ 96,13
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473186
T3, Voor turbolader
1473186
| Positie / graad | T3 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Uitlaatsysteem | Voor turbolader |
€ 100,10
€ 100,10
Tijdelijk uitverkocht
€ 25,17
€ 10,07
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS3081
M12x1.5
WS3081
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
€ 41,32
€ 24,79
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550913
550913
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 49 |
€ 239,31
€ 95,72
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550915
550915
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
€ 246,65
€ 98,66
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550997
Met kabel, rechthoekig, bruin
550997
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 49 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 418,42
€ 167,37
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 551009
551009
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 99 |
€ 212,40
€ 84,97
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82115
2263000QAH, M 12x1,5, 19 mm, Ovaal
82115
| Voor OE nummer | 2263000QAH |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 14,41
€ 8,22
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82187
2263000QAF, Hoekig, zwart
82187
| Voor OE nummer | 2263000QAF |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82241
226300007R, M12x1,5, Ovaal
82241
| Voor OE nummer | 226300007R |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,72
€ 11,42
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82242
2263000Q0K, NTC, Ovaal, zwart
82242
| Voor OE nummer | 2263000Q0K |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 16,12
€ 16,12
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82242E
NTC, Ovaal, zwart
82242E
| Voor OE nummer | 4433120 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,70
€ 8,19
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82270
16970BN700, M12x1,25 mm, NTC
82270
| Voor OE nummer | 16970BN700 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 13,90
€ 9,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 6.33327
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
6.33327
| Nettogewicht [g] | 16 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 29,85
€ 8,95
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Blue Print ADN17205
22630-7Y000, Met afdichtring
ADN17205
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 22630-7Y000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 19,36
€ 12,97
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 207 837
NTC, Met afdichtring, Met verbindingsstuk, rechthoekig
207 837
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met verbindingsstuk |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 35,07
€ 13,32
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Topran 638 586
Recht, Zeskant, Geschroefd, voor turbolader
638 586
| Vorm | Recht |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 304,28
€ 73,02
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Topran 638 588
2264 000 QAD, 2264 004 67R, 44 07 976
638 588
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Voor OE nummer | 2264 000 QAD, 2264 004 67R, 95517827, 44 07 976 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Kabellengte [mm] | 590 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 276,11
€ 66,27
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Topran 638 589
2264 000 QAE, 2264 016 32R, 44 07 954, 607 905 09 00
638 589
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Voor OE nummer | 2264 000 QAE, 2264 016 32R, 44 07 954, 607 905 09 00, 93455564 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Kabellengte [mm] | 455 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 267,07
€ 82,79
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Topran 638 592
Recht, Zeskant, Geschroefd, M 12
638 592
| Vorm | Recht |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 267,07
€ 64,09
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 701 736
NTC, blauw, Ovaal
701 736
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 32,27
€ 12,91
- -60%
Tijdelijk uitverkocht