×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mitsubishi Lancer Temperatuursensor
€ 8,12
€ 13,00
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,27
€ 9,56
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Kavo Parts ECT-5506
1/8 x 28 BSP
ECT-5506
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 28 BSP |
| Aantal contacten | 1 |
€ 8,70
€ 6,27
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10327
3/8" PT, zwart
TS10327
| Schroefdraadmaat | 3/8" PT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 14,94
€ 13,46
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,66
€ 9,52
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,40
€ 8,93
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,24
€ 12,55
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Swag 80 93 2375
Zwart
80 93 2375
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 59,7 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 51,35
€ 12,33
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82030
MD069879, 3/8" BSPT, zwart
82030
| Voor OE nummer | MD069879 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 14,68
€ 10,71
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82063
MD149338, 3/8"-19BSP, 19 mm, NTC
82063
| Voor OE nummer | MD149338 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19BSP |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 11,98
€ 8,51
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82065
MD182467, 3/8"-19BSP, 19 mm, NTC
82065
| Voor OE nummer | MD182467 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19BSP |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,51
€ 8,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82070
1365057F00000, M 12x1,5, 19 mm, Ovaal
82070
| Voor OE nummer | 1365057F00000 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82446
1/8" BSPT, zwart
82446
| Voor OE nummer | 8342087703000 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 5,37
€ 5,37
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 4.68269
2 jaar garantie
4.68269
| Nettogewicht [g] | 19 |
| Lengte 2 [mm] | 20 |
| Lengte 1 [mm] | 57 |
| Diameter 2 [mm] | 8,4 |
| Aantal contacten | 2 |
| Diameter [mm] | 20 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 28,48
€ 8,54
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Standard 52570
M16 x 1.5, zwart, rood
52570
| Nettogewicht [kg] | 0,018 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1.5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Aantal contacten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 17 |
| Behuizingskleur | Rood |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 15,80
€ 15,80
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 109 896
NTC, grijs, D-vorm, Ovaal
109 896
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Connectorhuisvorm | D-vorm, Ovaal |
€ 18,66
€ 6,34
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 407 925
3/8" x 19 BSP, NTC, zwart, rechthoekig
407 925
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 19 BSP |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 25,95
€ 9,86
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Maxgear 21-0224
1/8" - 28, Messing
21-0224
| Schroefdraadmaat | 1/8" - 28 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Materiaal | Messing |
€ 8,68
€ 2,35
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
€ 169,10
€ 169,10
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur KW 422 190
M14x1,5
422 190
| Inbouwhoek | 90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 170,94
€ 170,94
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur KW 422 199
M14x1,5
422 199
| Inbouwhoek | 35 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 177,93
€ 177,93
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5622006
Groen, M12x1.5
J5622006
| Kleurmarkering | Groen |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
€ 28,98
€ 8,70
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,22
€ 14,22
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,82
€ 22,82
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,86
€ 17,86
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,75
€ 19,75
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,90
€ 13,90
Tijdelijk uitverkocht