Land Rover Temperatuursensor
82.346A2, GENUINE, AMR 1425, 1/8
| Alternatief artikel | 82.346A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | AMR 1425 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Stiftbevestiging, Gestekt, 13 62 1 433 077
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 12,95 |
| Bevestigingswijze | Stiftbevestiging |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Voor OE nummer | 13 62 1 433 077 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, groen
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 25,5 |
| Binnendiameter [mm] | 8,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
94.255A2, grijs, OE EQUIVALENT
| Alternatief artikel | 94.255A2 |
| Behuizing diameter [mm] | 17 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, A11-3617011
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | A11-3617011, 7738223, 1920.3F |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M 12x1,5, MEK100060, LHE1600AA, NTC
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | MEK100060, LHE1600AA |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5, MEK100160, 13 62 1 703 993, NTC
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | MEK100160, 13 62 1 703 993 |
| Aantal contacten | 4 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5, ETC8496, 19 mm
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | ETC8496, 7485006 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
NTC, Female, Kunststof, rechthoekig
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Female, Kunststof, Ovaal
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
S19, NTC, Female, Kunststof
| Sleutelwijdte | S19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12*1,5, S19, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M12*1,5 |
| Sleutelwijdte | S19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12*1,5, S22, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M12*1,5 |
| Sleutelwijdte | S22 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12*1,5, S22, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M12*1,5 |
| Sleutelwijdte | S22 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, met veer, Met pakking
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer, Met pakking |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5, Met afdichtring, groen
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Groen |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NTC, M12x1.5, zwart
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring, met veer
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 48,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Met afdichtring, Onder, rechts
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Lengte [mm] | 64 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inbouwplaats | Onder, rechts, Motorkoeler |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Schroeflengte onder kop [mm] | 25 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 68 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, bruin, Messing
| Schroeflengte onder kop [mm] | 29 |
| Schakelpunt [°C] | 130 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 55 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Materiaal | Messing, Kunststof |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1.5, bruin
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 0 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Bruin |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 12x1,5, zwart/groen, zwart
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Roze, groen
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Roze, groen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.