Lancia Temperatuursensor
OE EQUIVALENT, M 14x1,25
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 14x1,25 |
| Voor OE nummer | 9621000680, 1338.55 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
M12x1,5, 19 mm, NTC
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7663320 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | GENUINE |
GENUINE, M16x1,5, zwart
| Kwaliteit | GENUINE |
| Buitendraad [mm] | M16x1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Voor OE nummer | 7762302 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
- -16%
Stekkeraansluiting, 2 x 2,8 mm, M12 x 1,5, blauw
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 2 x 2,8 mm |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -75%
Stekkeraansluiting, M12 x 1,5, Met afdichtring
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen, blauw |
- -70%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, M16 x 1,5, rood
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -69%
Stekkeraansluiting, Met afdichtring, M12 x 1,5
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
- -67%
M12x1,25, gesloten sensorconstructie, NTC
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, NTC |
- -64%
Na turbolader, M12x1,25, gesloten sensorconstructie
| Lengte [mm] | 476 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, NTC |
- -73%
M14X1.5, PTC
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Sensortype | PTC |
- -77%
Na roetfilter, M14X1.5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
- -70%
Voor roetfilter, M14X1.5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 1110 |
- -72%
M14X1.5, PTC
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 160 |
| Sensortype | PTC |
- -78%
Roetfilter, M14x1,5, gesloten sensorconstructie
| Lengte [mm] | 640 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, PTC |
- -67%
M14x1,5, gesloten sensorconstructie, PTC
| Lengte [mm] | 370 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, PTC |
- -67%
Roetfilter, M14x1,5, gesloten sensorconstructie
| Lengte [mm] | 640 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, PTC |
- -75%
Roetfilter, M14x1,5, gesloten sensorconstructie
| Lengte [mm] | 940 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, PTC |
- -75%
M16x1,50
| Schroefdraadmaat | M16x1,50 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -26%
M14x1,25
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
M12x1,5, NTC, blauw
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
M12x1,5, NTC, blauw
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
M12x1,5, NTC, groen
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Groen |
- -2%
- -62%
- -63%
- -84%
- -63%