×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Lancia Delta Temperatuursensor
Temperatuursensor Meat Doria 82091
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82091
| Voor OE nummer | 46414596 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Geel |
€ 17,18
€ 8,93
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82097
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82097
| Voor OE nummer | 7738223 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 12,96
€ 9,08
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821005
M16x1,5 mm, Platte stekker
821005
| Voor OE nummer | 7762300 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
| Temperatuur van [°C] | 120 |
€ 20,51
€ 20,51
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82113
M 12x1,5, grijs
82113
| Voor OE nummer | 46474712 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 13,90
€ 9,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82238
M12x1,5, NTC
82238
| Voor OE nummer | 55190791 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 16,55
€ 15,06
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82277
M12x1,5, 19 mm, NTC
82277
| Voor OE nummer | 7663320 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 46,34
€ 36,14
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82708
M16x1,5, zwart, 22 mm
82708
| Voor OE nummer | 7762302 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Temperatuur van [°C] | 115 |
€ 24,67
€ 23,44
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 7.60503
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
7.60503
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,39
€ 7,22
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 21
M12x1.5, Met pakking
TSE 21
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 37,75
€ 24,91
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 304 554
M 12, rechthoekig
304 554
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 29,09
€ 11,64
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur KW 422 092
M14x1,5
422 092
| Inbouwhoek | 90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 166,25
€ 166,25
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur KW 422 161
M14x1,5
422 161
| Inbouwhoek | 90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 183,73
€ 183,73
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur KW 422 165
M14x1,5
422 165
| Inbouwhoek | 90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 166,25
€ 166,25
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur KW 422 179
M14x1,5
422 179
| Inbouwhoek | 90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 189,38
€ 189,38
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 000
M16x1,5, 580 193, 580 170
530 000
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 193, 580 170, 580 156, 580 142, 580 141, 580 116, 580 099 |
€ 12,91
€ 12,91
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 160
M16x1,5, 580 285, 580 193
530 160
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 285, 580 193, 580 175, 580 153, 580 152, 580 146, 580 141, 580 104, 580 103, 580 102, 580 101, 580 099, 580 098, 580 096, 580 095 |
€ 15,67
€ 15,67
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 220
M12x1,5, 580 156, 580 116
530 220
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 156, 580 116, 580 115 |
€ 18,13
€ 18,13
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 237
M12x1,5, 580 153, 580 152
530 237
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 153, 580 152, 580 145, 580 100 |
€ 23,32
€ 23,32
Tijdelijk uitverkocht
€ 18,13
€ 18,13
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 277
M12x1,5, 580 497, 580 495
530 277
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Voor artikelnummer | 580 497, 580 495, 580 190, 580 189, 580 181, 580 151, 580 150, 580 149, 580 122, 580 121, 580 119, 580 118, 580 117, 580 115 |
€ 21,97
€ 21,97
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 500
M16x1,5
530 500
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
€ 29,11
€ 29,11
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 509
M16x1,5, 580 156, 580 116
530 509
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Voor artikelnummer | 580 156, 580 116 |
€ 24,96
€ 24,96
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 546
M16x1,5
530 546
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
€ 29,39
€ 29,39
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-005
M 12x1,5, BSG 25-840-005, grijs
BSG 25-840-005
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Componentennummer | BSG 25-840-005 |
| Behuizingskleur | Grijs |
€ 9,60
€ 8,92
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-010
M12x1,5, blauw, BSG 25-840-010
BSG 25-840-010
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Componentennummer | BSG 25-840-010 |
€ 8,39
€ 7,79
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-011
M 12x1,5, NTC, bruin, BSG 25-840-011
BSG 25-840-011
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Bruin |
| Componentennummer | BSG 25-840-011 |
€ 8,48
€ 7,89
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-012
M 12x1,5, geel, BSG 25-840-012
BSG 25-840-012
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Geel |
| Componentennummer | BSG 25-840-012 |
€ 8,80
€ 8,18
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Valeo 700106
Met afdichtring
700106
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 11,98
€ 11,98
Tijdelijk uitverkocht