Hyundai XG Temperatuursensor
Verticale schroefverbinding, 3/8 GAS, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Verticale schroefverbinding |
| Weerstand [Ohm] | 294, 2080 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 GAS |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
- -71%
82.478A2, GENUINE, 39220 38030, 3/8
| Alternatief artikel | 82.478A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 39220 38030 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opbouw
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
MD177572, 89422-87101, 39220 35710, 1338.G4
| Voor OE nummer | MD177572, 89422-87101, 39220 35710, 1338.G4, 122 153 01 28 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
PT3/8, S19, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | PT3/8 |
| Sleutelwijdte | S19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/8", zwart
| Schroefdraadmaat | 3/8" |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met conische schroefdraad, 3/8"-19 BSP, NTC
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19 BSP |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -89%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 3/8"x18 NPTF, 19 mm
| Alternatief artikel | 82.478 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | 3/8"x18 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Voor artikelnummer | 82.478A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, 3/8
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 3922038020 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, MD177572, 3/8
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | MD177572 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/8x18 NPTF
| Schroefdraadmaat | 3/8x18 NPTF |
| Aantal contacten | 3 |
Met conische schroefdraad, 3/8"-19 BSP, zwart, NTC
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19 BSP |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -63%
3/8x18 NPTF, zwart
| Schroefdraadmaat | 3/8x18 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen [W] | 0,06 |
3/8x19 BSP, zwart
| Schroefdraadmaat | 3/8x19 BSP |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -58%
3/8x18 NPTF, zwart
| Schroefdraadmaat | 3/8x18 NPTF |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -75%
MD182467, 3/8"-19BSP, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | MD182467 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19BSP |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
3/8"x18 NPTF, 19 mm, rechthoekig
| Voor OE nummer | 3922038030 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"x18 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
- -71%
- -68%